AuraTransformatsioon

AuraTransformatsioon™ (AT) on isikliku energia struktuuri (aurakihtide) kaasajastamise viis auramediaatori™ abiga, kelle kehas on Auramediaatorite koolituse™ käigus aktiveeritud tugevalt magnetiseeriv kristallenergia allikas.

Sellegipoolest omab protsessis osalevate isikute teadvuse tase määravat tähtsust energiate suunamisel, lisaks on AT pikk, tavaliselt 3tunnine protsess. Valida tuleb selgelt enda jaoks sobiv mediaator, sest vastasel korral jääb asi poolikuks (õpirahaga teadvuse kvaliteeti ei osta). NB! Kõrgem energia ei liigu vabatahtlikult madalamate vibratsioonide suunas! See on ka füüsikaline põhjus, miks auramediaatorit üldse tarvis on: kehas resideeruv hing ei ole võimeline ise ennast sellisel määral magnetiseerima, et isiklike energiate baasstruktuur muutuks.

Inimese aura struktuur muutub uue aja energiate järgi kas indigo- või kristallauraks (viimasel ajal pigem kristalseks) ja tšakrate arv väheneb, kuid viimaste jõud suureneb kokku koondumise tõttu tunduvalt.

Kaasaegse energia fookuses on alati südame energiate suurendamine, mille tulemusel ei pea inimene enam sõda oma mõistusega, tunneb selgelt ära enda jaoks õige ja vale ning saab paremini kontakti oma tasemel olevate olendite energiate ja võrgustikega. Tavaelus tähendab see ka sobiva kaaslase leidmist, eluülesannete kergemat ja kiiremat avaldumist, märksa suuremat energeetilist jõudu ja keskendunud, aktiveerunud ning samal ajal rahus meelt.

AT ei ole siiski vahend, kuidas oma vaimu või olemuse kvaliteeti muuta – igaühe igapäevane elukogemus on jätkuvalt vajalik arengu läbimiseks inimesena.

AT seanss sobib neile, kes vajavad korralikku muudatust oma ellu või tunnevad, et ei saa enam teisiti, kui uuendada kogu oma energiasüsteemi. AT on kindlasti hädavajalik inimestele, kelle madalama võnkega aurakeha on lõplikult lagunenud ja keha on jäänud ilma bioenergeetilisest kaitsest.

Seanss kestab 3 – 3,5 h. Seda on võimalik teha ka 2 osas: 2,5 h transformeerumist ja 1 h tasakaalustamist või kristalliseerimist.

Seansi tasu: 1 min / 1 €

* Aurat saab ka kohendada (kui oled sündinud 1987-1995 ja segaauraga) või lihtsalt tasakaalustada, suurendades isikliku energia magneetikat.
Seanss kestab vastavalt vajadusele 1h – 2 h.

Mari: Sertifitseeritud auramediaator™ olen aastast 2009 (Norra-Taani). Korraldasin ja assisteerisin aastaid ka rahvusvahelisi Auramediaatorite kursusi™ Eestis. Hetkel tegelen nii seansside kui ka koolitamisega AT teemadel. Seansi käigus on minu kaudu võimalik puhastada samaaegselt rakumälu, vabaneda võõrenergiate mõjust ning panna rohkem paika olemuslikud elemendid, milledest sõltub Sinu elu ülesannete suund.