Ehted

 

kristall ja käsitöö
“Kristall ja käsitöö”, autor Mari Uri. Maali autor Mihkel Trei
  • Valmistan ehteid, mis on heegeldatud kokku kristallitšipsidest, st vähe töödeldud auguga kristallitükikestest. Kasutan kuld- ja hõbekarvalist niiti, mis ei ole küll väärismetalliline, kuid siiski kõige tugevam, vastupidavam ja pidulikum saadavatest heegeljämedusega niitidest.
  • Kristalle on võimalik mul SBF meisterõpetajana ka SoulBodyFusion energiaga laadida, mis kiirendab ehet kandes Sinu isikliku energia ja DNA kaasajastumist, magnetiseerides kõrgeimad võimalikud sagedused.
    * Toodetele kehtib garantii: kui heegeldus läbi kulub või katki läheb, teen uue samade kivide kombinatsiooni.
    Soovi korral kirjuta mulle mari @ vaimustav.ee või helista 58 161 279.

Mari: Olen “Kristall ja käsitöö” brändi looja ja külalisõpetaja, kuid korraldan ka ise töötubasid, kus õpetan käsitööd, sh ühendavat heegeldamist ning teadmisi kristallidest ehk poolvääriskividest, mille kohta on väga palju infot kõikjal netis. Sellegipoolest on suur erinevus, kui saad kõikvõimalikke kristalle näpu vahel hoida ja nendega kõnelusi alustada.

Kristallid on armastus kogu eluks – nende energia kannab endas Maa südame soojust ning tundlikkust. Loodan, et suudan inimesi nende ilu ja sügavusega nakatada! Olin varem ise suur maakivide fänn, kuid hetkest, mil üks kosmiline vääriskivi nimega moldaviit mind oma sidemega lummas, avardus ka minu elu kristallimaailma võrra. Noorest peale olen vihtunud väsimatult käsitööd nikerdada – just enamjaolt disainilikke detaile –, nii et ühendasin need kaks lemmikut toredaks loometegevuseks.

Käsitööks pakutavas komplektis on mul saadaval rohkem kui 20 erineva kristalli valik:

/ Ahhaat / Akvamariin / Arbuusturmaliin / Bronsiit / GranaatHauliit / Hematiit / Kollane kaltsiit / Kuldne liivakivi / Kuukivi / Küaniit / Larimar / Lasuriit e. lapis-lazuli / Mokaiit / Must turmaliin / Mäekristall / Päikesekivi / Roheline aventuriin / Rodokrosiit / Roosa kvarts / Roosa turmaliin e. rubelliit / Rubiintsoisiit / Rutiilkvarts e. inglijuus / Safiir / Sodaliit / Suitsukvarts / Tiigrisilm / Türkiis /

Kui otsid mõnd huvitavat käsitöö teemat oma korraldatud koolitusele, võta julgesti ühendust!