Tasa sõuad, kaugele jõuad

Mari ja Marian. Vaimustav sõudmine.

Selleks et päriselt elus edasi liikuda, on vahest vaja teha pingutusi ja näidata üles vankumatut pühendumist. Täiskuuga alanud ja lõppenud jaanuarikuus oleme me, vaimustajad, järjepidevalt sisesõudmisega tegelenud. Mari on läbinud 435 496 m ja Marian 408 864 m – selleks oleme pea igal päeval Tartu Sõudmise ja Aerutamise Klubis (SAK) käinud, mõnel päeval rohkem kui üks kord. Motivatsiooni aitas hoida Concept2 ergomeetrite Virtual Team Challenge’il osalemine, kus Eesti alustas ja suure tõenäosusega (tulemused ootavad kinnitamist) ka lõpetas esimesena!  Saime mõlemad kokku ka meistersõudja meetrid – 360 000 m ning boonusena toonuses ja “tihenenud” kehad.

Vaimustumine käib Maa peal suuresti keha kaudu, enese liigutamine ja keha tugevdamine on seega väga oluline. Aasta 2018 kohta on öeldud, et tegemist on aktiveerumise aastaga, niisiis oleme omalt poolt andnud parima, et aktiveerumine suure hooga käima läheks. Tarkusetera “tasa sõuad, kaugele jõuad” on samuti omandanud hoopis sügavama tähenduse.

Suurimad tänud Tartu SAKile ja selle tegevjuht Rait Merisaarele, kes on ruumi hoidnud ja võimaluse andnud!

Rait Merisaar
Rait Merisaar – SAKi tegevjuht ja treener oma sooja naeratusega.

Need, kes tahavad ka sõudmise võludega tutvuda, võivad lähemalt uurida vaimustava sõudmise kohta ja/või registreerida ennast sõudespinningu treeningutele.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga