Vaimustavad seansid

VAIMUSTAVATE SEANSSIDE ülesanne on keha vaimustumise ja vaimu kehastumise toetamine. See saab aset leida eelkõige indiviidi tasandil, kus kehtib lause “muudad ennast, muutub maailm”.

<>V<>

Oma vaimustavas tegevuses ühendame kaks poolust, nii meheliku kui ka naiseliku lähenemise: keha on võimalik vaimustada väljastpoolt sissepoole (samuti kellegi teise abil) ja seestpoolt väljapoole.

1. AURA JA KEHA KRISTALLISEERIMINE

Aura ja keha kristalliseerimine tähendab oma aura ja keha potentsiaali avamist vaimuenergia maandamise kaudu. Meheliku ehk väljastpoolt sissepoole meetodina kasutame auratransformatsioonist lähtuvat protsessi. Seansi tulemusena tekib kaasaegne aurastruktuur, mis võimaldab Sinu isikliku vaimu kõrgeimatel vibratsioonidel kehaga integreeruda. Lisaks teeme puhastamise etapis polaarsuse pööramist jm vajalikku, et keha võimalikult sujuvalt uutesse tasemetesse üle viia. Oleme mõlemad litsentsiga auramediaatorid, Mari õppis Norras (2009) ja Marian Eestis KehaMeeleKooli korraldatud kursusel (2010).

Kestus: 3-4 tundi. Ainukordne seanss elus, millele võib hiljem lisada ühe tasakaalustava seansi.

Tasu: põhiseanss 220€ (Tartus), 250€ (väljaspool Tartut); tasakaalustus 80€

PS! Kui tegu on inimesega, kes on sündinud ajavahemikul 1987-1995, vajab ta transformeerumise asemel aura kohandamist. Justeeriva seansi ajakulu on kõikuv ja selle tõttu ka hind kokkuleppeline, kuna inimene on juba põhimõtteliselt uue energiastruktuuri sünnipärane kandja.

2. VAIMU JA KEHA ÜHENDUS – SoulBodyFusion

Naiseliku ehk seestpoolt väljapoole meetodina kasutame SoulBodyFusion’it, mis võimaldab rakkude DNA magnetiseerumise kaudu vaimul kehaga püsivalt ühenduda ning keha ja meelt väestada. Mari on rahvusvahelise litsentsiga SoulBodyFusion’i kursuste õpetaja (2017) ja Marian SBF sertifitseeritud praktik (2018).

Kestus: kuni 1h koos konsultatsiooniga. Seda seanssi on hea läbida vähemalt kolm korda, et protsessid aktiveeruksid täielikult, kinnistuksid ja saaksid sisse korraliku hoo. Esimest korda võiks SBFi soovituslikult kogeda koos meiega, mis tekitab suurema energiavorteksi ja loob eneseusaldust. Edaspidi saad seanssi teha ka iseseisvalt, millal iganes soovid.

Tasu: 30€/seanss

REGISTREERU SEANSILE:

Pärast registreerimist võtame seansi aja kokkuleppimiseks Sinuga ühendust!

PS! SoulBodyFusion praktiku kursused toimuvad umbes kord kvartalis, nii et huvi korral liitu vaimustujate listiga siinsel kodulehel, FB/vaimustav.ee või kirjuta-helista! Rohkem infot leiad kodulehelt soulbodyfusion.ee.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave