Vaimustavad treeningud

ENERGIATREENING

Aeg: esmaspäeviti kell 19-20

Koht: H. Elleri nim Tartu Muusikakooli liikumisstuudio, I korrus

Kuutasu: 30€
Korratasu:
 8€

Energiatreening valmistab keha ette ja toetab vaimustumise protsessi seanssidest sõltumatult (aura ja keha kristalliseerimine, vaimu ja keha ühendus). Samal ajal on see treeninguviis iseenesest väga vaimustav tegevus, seda nii osalejatele kui ka juhendajale, sest energiatreening ei ole kunagi igav!

Mari: Olen kõrghariduse poolest tantsuõpetaja, samuti energiatreener aastast 2004. Õppisin USAs 6 aastat korea Dahn Yoga keskustes paljude erinevate instruktorite käe all, mis andis mulle piisava aluspõhja, et Eestisse tagasi tulles nii-öelda kohalik stiil leiutada – sobitada idamaine treening minu kui loomeinimese ja kaaseestlaste rahvusliku omapäraga. Juhendasin aastast 2009 KehaMeeleKooli tööd, tegeledes igas vanuses inimestega. Praegusel ajal on oluline koostöö endasarnase võrgustikuga, seetõttu olen teisendunud vaimustajaks igas plaanis.

Mida energiatreening teeb, kuidas mõjub, millised on tulemused – mis on seletamisest kasu? Kaevuda praktikas endasse, selles on asja mõte. Osata austada ja hooldada oma keha. Arendada meelt, mida kutsutakse kehameeleks ja mis ei valeta kunagi. Ei ole suurt vahet, milline on kellegi taust ja kogemustepagas – tähtis on käesolev hetk ning sellest edasiminek.

Tule tundi ja Sa kindlasti ei kahetse.

Harjutame, kuidas sobitada kokku oma peenenergiat kandev vaimumeel ja 3D energiaga kehameel, kuidas olla korras kehatempel õige elaniku jaoks ja väärikas õpilane oma valitud templisse. Vaim on väga nõudlik substants keha konditsiooni suhtes: ta laskub kehasse suuremal hulgal vaid juhul, kui koht on meelepärane.

Registreerimine ja täpsem teave: info @ vaimustav.ee
+372 58 161 279

REGISTREERU ENERGIATREENINGULE:

 

<>V<>

VAIMUSTAV SÕUDMINE

Vahel võiks sporti ka teha! Tartu Sõudmise ja Aerutamise Klubis oleme koondunud omaette grupiks, kes harrastab vaimustavalt kulgevat sõudmist. Treeningu efektiivsuse kohta saad lugeda sõudespinningu kodulehelt. Igatahes meie oleme nakatunud!

Aeg:
E, T ja N, R kell 13-15
T, N ja R kell 18.30
spinningu kodulehel registreerimisega E ja K kell 18.30

Koht: Tartu SAK

Tasu: 30€/kuu, 5€/kord

Registreerimine ja täpsem teave: info @ vaimustav.ee
+372 58 161 279