Vaimustav hingamine ja tants

Vaimustavat hingamist ja tantsu teeme oma koolituste töötubades või eraldi üritustena, mille toimumise kohta saad infot vaimustujate listi ja FB/vaimustav.ee kaudu. Kuna toimetame teadvusepõllul, on meie poolt pakutav vaimustav hingamine midagi rohkemat kui lihtsalt hingamine ja tantsimine palju enamat kui lihtsalt tants.

<>V<>

VAIMUSTAV HINGAMINE loob liikumise juurde uue dimensiooni, teisendades Sinu identiteedi fookuspunkti. Kes tantsib, kui Sa tantsid? Kes hingab, kui Sa hingad? Kes valib muusika ja rütmi, mida kuuldes või tunnetades “lööd õitsele”?

VAIMUSTAV TANTS, mis ei sõltu vormist, vaimustab kehameelt oma vaimustaval moel ja on alati seotud suhtlemisega. Inglite teatis inimestele on, et praegusel ajal vajatakse kahte põhiasja: tuju ja rühti. Kui oled tujutu, on Sinu süda käivitamata ning keha ja meel lähevad säästurežiimile. Rühi kaudu avaneb Su eluvaimu ja kosmosekanal – intuitsioonisõnumid ja muud “uudised” ei tule läbi, kui oled kössis või lössis. Meie juhatame Sind tagasi sinna, kus kohtuvad maandumine ja sirutumine, tunne ja teadmine, üksindus ja koosolemine.

Mitmeid kordi oled vaimustunult tantsida soovinud ja selle soovi siis unustanud?

 

Lõpuks ometi maailmas muusikat on,
mida minagi
kuulata tahaks.
Ometi lõpuks maailmas tühjust on,
mida minagi
täita tahaks…
Lõpuks ometi maailmas pidusid on,
kus minagi
tantsida tahaks!
Ometi lõpuks maailmas teid on,
millel minagi
vantsida tahaks.
Lõpuks ometi maailmas neid on,
kelle maailma
minagi tahaks…
Ometi lõpuks maailmas tuld on,
mis laavat
ei tarruta vahaks!

/Mari Lauk/

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave