Vaimustavad seansid

VAIMUSTAVATE SEANSSIDE ülesanne on keha vaimustumise ja vaimu kehastumise toetamine. See saab aset leida eelkõige indiviidi tasandil ja kehtib lause “muudad ennast, muutub maailm”.

<>V<>

Oma vaimustavas tegevuses ühendame meie kaks poolust, see tähendab meheliku ja naiseliku lähenemise. Keha on võimalik vaimustada väljastpoolt sissepoole ja seestpoolt väljapoole.

1. AURA JA KEHA KRISTALLISEERIMINE

Meheliku ehk väljapoolt sissepoole meetodina kasutame auratransformatsioonist lähtuvat protsessi. Seansi tulemusena tekib uus kaasaegne aurastruktuur, mis võimaldab kehaga integreeruda inimese isikliku vaimu kõrgeimatel vibratsioonidel. Protsessi üldine nimi on “aura ja keha kristalliseerimine”. Transformatsiooniseansse viime enamasti läbi koos, sest ühistegemise jõud on suurem ning terviklikum. Lisaks teeme puhastamise etapis polaarsuse pööramist jm vajalikku, et keha võimalikult sujuvalt uutesse tasemetesse üle viia.

Kestus: 3-4 tundi. Ainukordne seanss elus, millele võib hiljem lisada ühe tasakaalustava seansi.

Tasu: 220€ (Tartus), 250€ (väljaspool Tartut)

 

2. VAIMU JA KEHA ÜHENDUS – SoulBodyFusion

Naiseliku ehk seestpoolt väljapoole meetodina kasutame SoulBodyFusion’it, mis võimaldab rakkude DNA “õitsele puhkemise” kaudu vaimul kehaga püsivalt ühenduda ning keha ja meelt väestada. Mari on rahvusvahelise litsentsiga SoulBodyFusion’i kursuste õpetaja ja Marian SBF sertifitseeritud praktik. SBF praktikuameti koolitused toimuvad kord kvartalis, nii et huvi korral liitu vaimustujate listiga kodulehel, FB/vaimustav.ee või kirjuta-helista!

Kestus: 30 min koos konsultatsiooniga. Seda seanssi on hea läbida vähemalt kolm korda, et protsessid aktiveeruksid täielikult, kinnistuksid ja saaksid sisse korraliku hoo. Esimest korda võiks soovituslikult kogeda koos meiega, mis tekitab suurema vorteksi ja loob eneseusaldust. Edaspidi saad seanssi teha ka iseseisvalt, millal iganes soovid.

Tasu: 35€ / 3 korda

 

REGISTREERU SEANSILE:

Pärast registreerimist võtame seansi aja kokkuleppimiseks Sinuga ühendust!

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave