Vaimustavad treeningud

ENERGIATREENING

Aeg: esmaspäeviti kell 19-20

Koht: H. Elleri nim Tartu Muusikakooli liikumisstuudio, I korrus

Korratasu: 5€

Energiatreening valmistab keha vaimustumiseks ette. Samal ajal on see treeninguviis iseenesest väga vaimustav tegevus, seda nii osalejatele kui ka juhendajale. Energiatreening ei ole kunagi igav!

Mari: Olen kõrghariduse poolest tantsuõpetaja, samuti energiatreener aastast 2004. Õppisin USAs 6 aastat korea keskustes paljude erinevate instruktorite käe all. See andis mulle piisava aluspõhja, et Eestisse tagasi tulles n-ö kohalik stiil leiutada – sobitada idamaine treening minu enda kui loomeinimese ja kaaseestlaste rahvusliku omapäraga. Juhendan KehaMeeleKooli tööd, tegeledes igas vanuses inimestega. Ei ole suurt vahet, milline on kellegi taust ja kogemustepagas – tähtis on käesolev hetk ning sellest edasiminek.

Mida energiatreening teeb, kuidas mõjub, millised on tulemused – mis on seletamisest kasu? Kaevuda praktikas endasse, selles on asja mõte. Osata austada ja hooldada oma keha. Arendada meelt, mida kutsutakse kehameeleks.

Harjutame, kuidas sobitada kokku oma peenenergiat kandev vaimumeel ja 3D energiaga kehameel. Olla korras kehatempel õige elaniku jaoks ja väärikas õpilane oma valitud templisse… Vaim on väga nõudlik substants keha konditsiooni suhtes – ta laskub alla kehasse suuremal hulgal vaid juhul, kui koht on meelepärane.

Annan väikese vihje: võibolla on vaimustav energiatreening loodud ka Sinu jaoks!

Registreerimine ja täpsem teave: info @ vaimustav.ee
+372 58 161 279

REGISTREERU ENERGIATREENINGULE:

 

<>V<>

VAIMUSTAV SÕUDMINE

Vahel võiks sporti ka teha! Tartu Sõudmise ja Aerutamise Klubis oleme koondunud omaette grupiks, kes harrastab vaimustavalt kulgevat sõudmist. Treeningu efektiivsuse kohta saad lugeda sõudespinningu kodulehelt. Igatahes meie oleme nakatunud!

Aeg:
E, T ja N, R kell 13-15
T ja N kell 18.30

Koht: Tartu SAK

Tasu: 30€/kuu, 5€/kord

Registreerimine ja täpsem teave: info @ vaimustav.ee
+372 58 161 279