Vastuvõtud

TARTUS

KehaMeeleKool, Rüütli 4, uksekood 6, III korrus * Vt parkimist allpool
Vastuvõtud kokkuleppel nädala vältel, v.a REEDE.
Etteregistreerumisega: mari @ vaimustav.ee või 58 161 279.

TALLINNAS
Tervise Tund, kesklinn, Parda 4, III korrus * Vt parkimist ja ühistransporti allpool
Vastuvõtud kokkuleppel igal REEDEL.
Etteregistreerumisega vähemalt 1 nädal!

 

Pakutavad seansid:

0. KONSULTATSIOON

= Mida võtta ja mida jätta? Meie vestluse ja keha vaatluse käigus on aru saada, millised on energiate ja isiksuse vajadused ning võimalused. Uurime järele, kas aurakihid on lagunenud või mitte, kas naba eluenergia on nihkunud või mitte ja kui on, siis kui palju; kas on vajadust teha rakumälu puhastamist, atlase koodi parandamist, ingli- või südameenergia aktiveerimist jne. Inimesed ise tavaliselt teavad päris hästi, kus on nende stop- ja kitsaskohad. Nendele viitamine minu poolt annab põhjuse olukorrale korralikult keskenduda ja teha vajalikud sammud, sest energiatöö vajab alati usaldust ning lõdvestumist. Oskan ka võõrenergiaid ära saata, kui arvad ennast nende võimuses olevat.

Kui tunned, et Sul on küsimusi enda kohta, millele vastust ei ole saanud, võid tulla endaga kuuldavalt aru pidama. Olen valmis oma aega jagama ja toetama, millega oskan.

Konsultatsiooni tasu: 30 € / h + km

<>

1. SOUL BODY FUSION

Keha ja hinge ühendamise meetod, mis aktiveerib DNA kaasajastumise inimesele loomulikul ja vastuvõetaval moel.
SBF on oma vaimse energia integreerimise naiselik ehk seest-väljapoole meetod, mis ei eelda inimese poolt tehtavaid suureväelisi pingutusi. Hingeenergia muutub sujuvalt vaimuenergiaks, kusjuures see protsess algab rakkude seest ning levib elektromagneetilise võrgustiku kaudu kehas igale poole vastavalt inimese valmisolekule. Toimub pikaajaline magnetiseerumine isiklike energiate kogumiseks ja püsivaks lõimumiseks.

Seanss koosneb kolmest korrast 21 päeva vältel. Seansi esimest osa võiks teha koos SBF praktikuga, kaks ülejäänud korda saab läbi viia iseseisvalt või ikkagi koos praktikuga. Võimalik ka kaugseanss.
Seanss kestab 1 h.

Mari: SBF meisterõpetajana viin läbi personaalseid koolitusi SBF praktiku või SBF õpetaja litsentsi saamiseks. Eelduseks on põhjalik SoulBodyFusion seansi läbimine ja soov juhendatud praktikat läbi teha.

Seansi tasu: 30 € / kord + km

<>

2. AURATRANSFORMATSIOON TM

Auratransformatsioon on isikliku energia kaasajastamise viis auramediaatori abiga. Inimese aura struktuur muutub uue aja energiate järgi kas indigo- või kristallauraks ja tšakrate arv väheneb, kuid nende jõud suureneb kokku koondumise tõttu tunduvalt. Kaasaegse energia fookuses on alati südamekanali energiate suurendamine, mille tulemusel ei pea inimene enam sõda oma mõistusega, tunneb selgelt ära enda jaoks õige ja vale ning saab paremini kontakti oma tasemel olevate vaimsete olendite energiate ja võrgustikega. Tavaelus tähendab see sobiva kaaslase leidmist, eluülesannete kergemat ja kiiremat avaldumist, palju suuremat energeetilist jõudu ja keskendunud, aktiveerunud ning samal ajal rahus meelt.

Kõigele heale vaatamata ei ole AT vahend, kuidas oma vaimu kvaliteeti muuta – igaühe igapäevane elukogemus on jätkuvalt vajalik arengu läbimiseks inimesena. Maised inimesed muutuvad üha vaimsemateks ja vaimsed inimesed maanduvad üha maisemateks, laiendades oma perspektiive. Südame kullaproov on ainus, mis määrab inimese taseme.

Auratransformatsioon on tehtav vaid meheliku meetodina väljast sissepoole mediaatori abiga, sest inimese keha on tarvis tugevalt magnetiseerida kristallenergia allika kaudu. See seanss sobib neile, kes on valmis eluga rinda pistma, vajavad korralikku tugevat muudatust või tunnevad, et ei saa enam teisiti, kui uuendada kogu oma energiasüsteemi.
Seanss kestab 2,5 h -3,5 h.

* Aurat saab ka kohendada (noortel, kes on sündinud 1987 kuni 1995) või lihtsalt tasakaalustada, suurendades isikliku energia magneetikat.
Seanss kestab vastavalt vajadusele 1h – 2 h.

  • Mari: Auramediaator olen aastast 2009. Korraldasin ja assisteerisin aastaid rahvusvahelisi auramediaatorite kursusi Eestis ning tean, mis on seansi tagamaad.
  • NB! Puudulikud auratransformatsioonid on reaalsus. Olen puutunud kokku klientidega, kelle AT on poolikult läbi viidud, nii et minu soovitus on valida oma auramediaatorit hoolikalt. Enne 1987. a sündinud inimeste auratransformatsioon peab kestma vähemalt 2,5 tundi, muidu aura struktuur ei vahetu ja inimese keha jääb dimensioonide vahele kinni. See omakorda tähendab olukorda, kus vajalikku energeetilist hüpet pole toimunud, komplekt on uue ja vana struktuuri segu, keha energiad ei kaasajastu iseseisvalt edasi ning inimese ellu võib jääda püsivaid takistusi. Sellised kliendid tuleb “üle töödelda” ning parandada pooliku seansi käigus tehtud möödalaskmised.= Kui oled kahtleval seisukohal, mida peaks sarnases olukorras ette võtma, on parim end hoopis konsultatsioonile registreerida, kus saab energiad üle vaadata ja kaaluda võimalikke variante.

Seansi tasu: 66 € / h + km

<>

3. MARIELL REIKI

MariEll reiki on peainglite Maarja ja Rafaeli poolt juhendatud märkidega energiaabi. See avab püha geomeetria koodid inimese kehas ning on suureks abiks rakkude kristalliseerumisel.
Seanss kestab 1h – 2h.

Seansi tasu: 48 € + km

<>

* PARKIMINE TALLINN, Parda 4
– Kõige lähem parkimiskoht on Parda 4 maja ees või maja taga: iga alustatud 30 min / 1,2 €.
– Lähedal on Admirali parkimismaja, aadress Ahtri 6a. Iga alustatud 30 min / 1,2 €.
– Reimanni tänaval on kesklinna parkimine ja seal on 1,5 € / h , alates 19.00 tasuta.
– Nautica keskuses on 1 h / tasuta, iga järgmine 30 min / 1 €.

Ühistransport: kohe ümber nurga on Pronksi bussipeatus, Viru keskuse juures on Hobujaama trammipeatus.

* PARKIMINE TARTU, RÜÜTLI 4
– Kõige lähemad parkimiskohad on Raekoja taga või Linnaraamatukogu juures, õhtul alates 18 ja L-P tasuta.
– Odavaim tasuline parkimine on Kvartali või Kaubamaja parklates, 1 h / tasuta, muidu 0.60 senti / h.