AromaTouch

Mis on AROMATOUCH®?
AromaTouch® on eriline närvisüsteemi rahustav, tasakaalustav ja toonust tõstev puutemassaaž seljale, taldadele ja käelabadele.
Kasutatakse ainult doTERRA eeterlikke õlisid, mis on puhta koostisega ja segatud kvaliteetse baasõliga.

Igaühel on oma kindlad maitse- ja lõhnaeelistused, mis võivad ka ajas muutuda. Inimkeha keemia on aga suhteliselt sarnane kõikide inimeste puhul. Teadlased on uuringutega kindlaks teinud, et teatud taimede õlid – nagu ravimtaimedki – omavad kindlaid mõjusid kehakeemiale. AromaTouchi® puhul on kombineeritud idamaade lihtsustatud kerged massaaživõtted ja eeterlike õlide mõju organismile. Et närvisüsteemist ja stressitasemest sõltub kogu keha tervis, on elementaarne esmajärjekorras meie närvide korrashoid.

Seansist:
Umbes 1-tunnine seanss koosneb 4 osast: kesknärvisüsteemi rahustamine, selle tasakaalustamine, lokaalsete probleemide ennetamine ja immuunsuse tõstmine. Õlisegudes esinevate komponenttaimede mõju on leebe ja konkreetne: paar tilka eeterlikku õli segatakse rohke baasõliga, mis viib naha kaudu vastava taime essentsi närvisüsteemini. Kvaliteetsed õlid imenduvad hästi, naha pinda ei pea hiljem puhastama.
PS Üksikute taimede mõju kohta saab lugeda hulgaliselt teooriat netiavarustes, nt doterra.com lehelt. AromaTouchi® komplekti on kokku pandud eeterlikud õlid, mis kõige suuremal määral just närvisüsteemi töötlevad.

Broneerimine: mari @ vaimustav.ee või helista 58 161 279.
Tasu: 30 €

Mari: “Läbisin AromaTouch® koolituse Tartus 2018. aastal Piia Mäesaare grupi tõlgina itaallanna Giulia Petrollini Rogersi juhendamisel.
Õlide kasutamine igapäevaelus ei ole meie kultuuriruumis väga levinud, kuid selle kasulikkust hakatakse üha enam hindama. Ise tarbin võimaluse korral Eesti firmade õlisid, et aga tootmisprotsess on keeruline, sellest tulenevalt meie oma valik tagasihoidlik ja baasõlid on nagunii hangitud mujalt maailmast, ei näe ma probleemi ka hea välisfirma toodangu kasutamises.”

NB! AromaTouch® on seanss tervetele! Otseste terviseprobleemidega ei tegelda. Ägedate haigustunnustega tuleb pöörduda meditsiiniabisse. Raseduse korral sobib ainult kätemassaaž. 

  • Lisaks saab kohapeal tutvuda erinevate taimegruppide õlidega – nendest annab meeldivuse järgi soovi korral kokku miksida oma isikliku LÕHNASEGU = hind 10 €.