AuraTransformatsioon

Mida tähendab AURATRANSFORMATSIOON™?
AuraTransformatsioon™ (AT) on isikliku energia struktuuri (aurakihtide) kaasajastamise viis auramediaatori™ abiga, kelle kehas on Auramediaatorite koolituse™ käigus aktiveeritud tugevalt magnetiseeriv kristallenergia allikas.

Meetodist:
Meetod on kanaldatud taanlanna Anni Sennovi poolt ja kaubamärgistatud kindlate põhimõtete/energiate tõttu.
Lihtsalt aurakihtide muutmine või selle muul viisil töötlemine või mõjutamine ei ole AURASTRUKTUURI transformeerimine – AT on dimensionaalne aurastruktuuri teisendamine kõrgeimaks võimalikuks struktuuriks ja see on kindlate kehaliste muutustega protsess.

AT on teadvuste kokkulepe kliendi ja auramediaatori vahel.
Protsessis osalevate isikute teadvuse tase omab määravat tähtsust energiate suunamisel. AT on pikk, tavaliselt 3-tunnine seanss. Valida tuleb selgelt enda jaoks sobiv mediaator, sest vastasel korral jääb asi poolikuks (mediaator peab suutma magnetiseerida kliendi peenenergiaid nii palju, et muutuks kogu energiate platvorm).
NB! Kõrgem energia ei liigu vabatahtlikult madalamate vibratsioonide suunas. See on ka füüsikaline põhjus, miks auramediaatorit üldse tarvis on – kehas resideeruv hingekogum ei ole võimeline ise keha sellisel määral magnetiseerima, et isiklike energiate baasstruktuur füüsilisel tasandil muutuks.

KRISTALLISEERUMISE PROTSESS toimub energiate potentsiaali avanemisel.
Inimese aurastruktuur muutub uue aja energiate järgi kas indigo- või kristallaura struktuuriks (viimasel ajal pigem kristallauraks). Tšakrate arv väheneb, kuid viimaste jõud suureneb tunduvalt kokku koondumise tõttu. Ükski osa kehast ei jää ilma energiata, vaid energiad jaotuvad kehas ümber. Kokku kogutakse suur hulk kehast eemal olevat peenenergiat, mille tulemusena tõuseb ka inimese bioenergeetiline jõutase.

SÜDAME ENERGIA KESKENDAMINE on tähtis.
Kaasaegse energia fookuses on alati südame energiate suurendamine, mille tulemusena ei pea inimene enam sõda oma mõistusega, tunneb selgelt ära enda jaoks õige ja vale, saades paremini kontakti oma tasemel olevate võrgustikega. Tavaelus tähendab see lisaks sobiva kaaslase leidmist, eluülesannete sujuvamat ja kiiremat avaldumist, märksa suuremat energeetilist võimekust ning ärkvel, keskendunud ja samal ajal rahus meelt.

AT ei ole siiski vahend, kuidas oma vaimu või olemuse kvaliteeti muuta – igaühe igapäevane elukogemus on jätkuvalt vajalik arengu läbimiseks inimolendina.
AT seanss sobib neile, kes vajavad oma ellu põhjalikku muudatust või tunnevad, et ei saa enam teisiti, kui uuendada kogu isiklikku energiasüsteemi. AT on hädavajalik inimestele, kelle madalama võnkega aurakeha on lõplikult lagunenud ja keha on jäänud ilma bioenergeetilisest ümbrisest. Seda näitavad paljud ootamatult tekkinud kehalised tervisehädad, ärevushäired, tundlikkuse taseme tõus, unetus jpm.

Kestus: 3 – 3,5 tundi. Seanssi on võimalik teha ka 2 osas: 2,5 h transformeerumist ja 1 h tasakaalustamist ja/või kristalliseerimist.
Seansi tasu: oleneb töö hulgast ja on kokkuleppeline. Makseraskuste korral võib kindlasti ikkagi pöörduda.

* Aurat saab ka kohandada ehk justeerida (kui oled sündinud 1987-1995 ja segaauraga) või lihtsalt tasakaalustada, suurendades isikliku energia magneetikat.
Seanss kestab vastavalt vajadusele 1,5 – 2 tundi.

Mari: “Sertifitseeritud auramediaator™ olen aastast 2009 (Norra-Taani). Korraldasin ja assisteerisin aastaid ka rahvusvahelisi Auramediaatorite kursusi™ Eestis. Hetkel tegelen nii seansside tegemise kui ka koolitamisega AT teemadel. Minuga läbitava seansi käigus on võimalik puhastada samaaegselt rakumälu, vabaneda võõrenergiate mõjust, avada DNA potentsiaal ning panna rohkem paika olemuslikud elemendid, milledest sõltub Sinu eluülesannete suund.”