AuraTransformatsioon

Mida tähendab AURATRANSFORMATSIOON™?
AuraTransformatsioon™ (AT) on isikliku energia struktuuri (aurakihtide) kaasajastamise viis auramediaatori™ abiga, kelle kehas on Auramediaatorite koolituse™ käigus aktiveeritud tugevalt magnetiseeriv kristallenergia allikas.

Meetodist:
Meetod on kanaldatud taanlanna Anni Sennovi poolt ja kaubamärgistatud kindlate põhimõtete/energiate tõttu.
Aura muutmine või selle muul viisil töötlemine/mõjutamine ei ole AURASTRUKTUURI transformeerimine – AT on dimensionaalne aurastruktuuri teisendamine kõrgeimaks võimalikuks struktuuriks – ja see on kehaliste muutustega protsess!

AT on teadvuste kokkulepe kliendi ja auramediaatori vahel.
Protsessis osalevate isikute teadvuse tase omab määravat tähtsust energiate suunamisel. AT on pikk, tavaliselt 3-tunnine seanss. Valida tuleb selgelt enda jaoks sobiv mediaator, sest vastasel korral jääb asi poolikuks (mediaator peab suutma magnetiseerida kliendi peenenergiaid nii palju, et muutuks kogu energiate platvorm).
NB! Kõrgem energia ei liigu vabatahtlikult madalamate vibratsioonide suunas! See on ka füüsikaline põhjus, miks auramediaatorit üldse tarvis on: kehas resideeruv hingekogu ei ole võimeline keha sellisel määral magnetiseerima, et isiklike energiate baasstruktuur füüsilisel tasandil muutuks.

KRISTALLISEERUMISE PROTSESS toimub energiate potentsiaali avanemisel.
Inimese aurastruktuur muutub uue aja energiate järgi kas indigo- või kristallauraks (viimasel ajal pigem kristallauraks) ja tšakrate arv väheneb, kuid viimaste jõud suureneb kokku koondumise tõttu tunduvalt. Ükski osa kehast ei jää ilma energiata, vaid energiad jaotuvad kehas ümber. Kokku kogutakse suur hulk kehast eemal olevat peenekoelist energiat, mille tulemusena tõuseb ka bioenergeetiline jõutase.

SÜDAME ENERGIA KESKENDAMINE on tähtis.
Kaasaegse energia fookuses on alati südame energiate suurendamine, mille tulemusena ei pea inimene enam sõda oma mõistusega, tunneb selgelt ära enda jaoks õige ja vale, saades paremini kontakti oma tasemel olevate võrgustikega. Tavaelus tähendab see ka sobiva kaaslase leidmist, eluülesannete kergemat ja kiiremat avaldumist, märksa suuremat energeetilist võimekust ja keskendunud, aktiveerunud ning samal ajal rahus meelt.

AT ei ole siiski vahend, kuidas oma vaimu või olemuse kvaliteeti muuta – igaühe igapäevane elukogemus on jätkuvalt vajalik arengu läbimiseks inimesena.
AT seanss sobib neile, kes vajavad korralikku muudatust oma ellu või tunnevad, et ei saa enam teisiti… kui uuendada kogu oma energiasüsteemi. AT on kindlasti hädavajalik inimestele, kelle madalama võnkega aurakeha on lõplikult lagunenud ja keha on jäänud ilma bioenergeetilisest ümbrisest.

Kestus: Seanss kestab 3 – 3,5 h. Seda on võimalik teha ka 2 osas: 2,5 h transformeerumist ja 1 h tasakaalustamist või kristalliseerimist.
Seansi tasu: 1 min / 1 €

* Aurat saab ka kohandada ehk justeerida (kui oled sündinud 1987-1995 ja segaauraga) või lihtsalt tasakaalustada, suurendades isikliku energia magneetikat.
Seanss kestab vastavalt vajadusele 1h – 2 h.

Mari: “Sertifitseeritud auramediaator™ olen aastast 2009 (Norra-Taani). Korraldasin ja assisteerisin aastaid rahvusvahelisi Auramediaatorite kursusi™ Eestis. Hetkel tegelen nii seansside kui ka koolitamisega AT teemadel. Seansi käigus on minu kaudu võimalik puhastada samaaegselt rakumälu, vabaneda võõrenergiate mõjust ning panna rohkem paika olemuslikud elemendid, milledest sõltub Sinu elu ülesannete suund.”