Energiamassaaž

Mis on ENERGIAMASSAAŽ?
Energiamassaaži puhul ei keskenduta niivõrd lihastele, ligementidele, luudele ega lümfile, vaid suuremas osas pannakse rõhku energiate avamisele ja puhastamisele. See massaaž on leebe, meeldiv, soojendav, lõõgastav ja turgutav samal ajal, mõjudes otseselt ajule ja närvisüsteemile, energiast rääkimata.

Seansist:
Umbes 1-tunnine seanss koosneb pea piirkonna, kaela ning turjaosa massaažist. Kui on vajalik, võib lisada ka näomassaaži.
Ettevalmistus: Soovitav tulla ilma meigita ja kindlasti puhtaks pestuna.

PS Taimede ja eeterlike õlide mõju kohta saab lugeda hulgaliselt teooriat netiavarustes, nt doterra.com lehelt. Õlide kasutamine igapäevaelus ei ole meie kultuuriruumis väga levinud, kuid selle kasulikkust hakatakse üha enam hindama. Ise tarbin võimaluse korral Eesti firmade õlisid, et aga tootmisprotsess on keeruline, sellest tulenevalt meie oma valik tagasihoidlik ja baasõlid on nagunii hangitud mujalt maailmast, ei näe ma probleemi ka hea välisfirma toodangu kasutamises.
Õlisegudes esinevate komponenttaimede mõju on leebe ja konkreetne: paar tilka eeterlikku õli segatakse rohke baasõliga, mis viib naha kaudu vastava taime essentsi närvisüsteemini. Kvaliteetsed õlid imenduvad hästi, naha pinda ei pea hiljem puhastama.

Broneerimine: mari @ vaimustav.ee või helista 58 161 279. Hetkel seansid peatatud!
Tasu: 45 €

Mari:
“1) Olen õppinud india Champi peamassaaži 2015. aastal Krautmani Massaaži- ja Loodusteraapiate Koolis.
2) Samuti olen õppinud Tartu Rahvaülikoolis 2019. aastal Jüri Mälki kursustel (Gua Sha; pea, kaela ja turja massaaž).
3) Läbisin AromaTouch® koolituse Tartus 2018. aastal grupi tõlgina itaallanna Giulia Petrollini Rogersi juhendamisel.”

NB! Energiamassaaž on seanss tervetele! Otseste terviseprobleemidega ei tegelda. Ägedate haigustunnustega tuleb pöörduda meditsiiniabisse. 

 • Lisaks saab kohapeal tutvuda erinevate taimegruppide õlidega – nendest annab meeldivuse järgi soovi korral kokku miksida oma isikliku LÕHNASEGU = hind 10 €.
  Hetkel pakkumisel variandid: 
  – AromaTouch segu
  – Balance segu
  – Breathe segu
  – Deep Blue segu
  – On Guard segu
  – Geraanium
  – Lavendel
  – Metsik apelsin
  – Oregano e pune
  – Piparmünt
  – Sidrun
  – Teepuu
  – Viiruk