Mis on Soul Body Fusion®?

SoulBodyFusion® (SBF) on inimese isikliku energia kehasse paigaldamise meetod, mis aktiveerib DNA kaasajastumise ning magnetiseerumise loomulikul, leebel ja kehameelele vastuvõetaval moel.
SBF on kanaldatud ameeriklanna Jonette Crowley poolt.

Meie keha on biomass, mille ümber on bioväli. Biovälja kaudu on füüsiline keha kogu aeg mõjutatud. Resonants kui füüsikaline fenomen ja kvantenergia ning magnetvälja toimimise seadused on SFB energeetilise protsessi aluseks. Füüsikaliselt on inimese kehaenergial ka omadused, mis kuuluvad iga materiaalse objekti juurde, näiteks sagedus, kiirus, tihedus jt. Inimese isikliku energia kvaliteedi ja kasutuse parendamise määravad ära just need omadused, mis on muutuvad ja muudetavad. SBF resonantsmeetod annab võimaluse Sinu energiaid häälestada nii, et saaksid rakendada oma suurimat potentsiaali.

SBF sobib igale inimesele sõltumata vanusest, tervislikust seisundist või muust tingimuslikust aspektist.
– SBF on Sinu peenenergia kehasse integreerimise meetod, mis ei eelda inimese poolt tehtavaid suureväelisi pingutusi.
– Baasenergia kehas ja keha ümber muutub aja möödudes sujuvalt peenekoelisemaks energiaks.
– Protsess algab DNAs rakkude sees ning levib elektromagneetilise võrgustiku kaudu kehas igale poole vastavalt valmisolekule.
– Toimub pikaajaline magnetiseerumine isiklike energiate kokku kogumiseks ja püsivaks lõimumiseks füüsilise kehaga.

Seanss koosneb kolmest osast: 3 korda 21 päeva vältel. Vahed on 1 nädal ja 2 nädalat.
Seansi esimese osa võiks teha koos SBF praktiku/õpetajaga, kaks ülejäänud korda saab soovi korral läbida iseseisvalt. Võimalik on kaugseansside tegemine. Esimene seanss kestab väikeste vaheaegadega 2 x 10 min, edaspidi vastavalt vajadusele 2 x kuni max 0,5 tundi.
Edaspidi toimub SBF vastavuses Sinu taotlusega – võid teha seda kas või iga päev tunde järgi või suunata oma soovi nii, et protsess käivituks ja jätkuks iseeneslikult.

Ühe seansi tasu: 2 € / min
FB leht: Soul Body Fusion Eesti
YouTube kaugseansside kanal: Etaborim
Mari: Soul Body Fusion meister-õpetajana viin läbi koolitusi SBF praktiku litsentsi saamiseks. Eelduseks on soov juhendatud praktikat lõpuni läbi teha. Ole valmis tegema üks-ühele tööd inimestega ning õppima teooriat, et vastata klientide küsimustele.”

<>

MARK*ilt kanaldatud vastused:

– Kuidas mõjutada DNA häälestamist?
“Sa mõjutad seda oma kavatsusega. Kavatsus paneb selle muutuma ja see on kõik. Sellepärast see ongi nii maagiline. Sinu kavatsus keskendub DNA vastuvõtvatele omadustele. Kui Sa tahad areneda, häälestub Su DNA järsku arenemisele, ilmuvad välja õiged õpetajad ja õiged raamatud ning Su sõber ütleb just seda, mida Sul oli vaja teada. Kui see tase muutub stabiilseks ja Sa sead kavatsuse areneda veelgi, leiab Sinu DNA uue satelliidi, millega häälestuda ja mis on veel kõrgem, nii et Sa saad aina enam ja enam. Sinu kavatsus loob lõputute võimaluste seas uue reaalsuse. DNA on Sinu reaalsuse loomisel väga oluline ja see teeb seda Sinu kavatsusele reageerides. Paljud inimesed arvavad, et uued energiad muudavad DNAd. See ei ole nii. Uued energiad, mis just nagu tulevad kusagilt, on alati olemas olnud.  Lihtsalt Sinu kavatsus võimaldab alles nüüd Sinu DNA-l nendele energiatele keskenduda. Sa oled rohkem looja, kui ise arvad, ja Sinu DNA loob kavatsuse abil.”

– Kuidas on minu hing seotud üldise teadvusega?
“Hing on teadvuse voolav haru. Sinu hinge ja kellegi teise, Maa hinge, maailma hinge või galaktika hinge vahel ei ole kindlaid piire. On ainult ühtlane teadvuse väli. Ent suhtlemise eesmärgil määrame eraldusjooned, mida nimetame hingeks.”

– Kuidas ma saan aru, et ma arenen ja muudan meie planeedil midagi?
“Vahel, kui oled maailmale sügava jälje jätnud või kõige rohkem arenenud, tajud Sa ise seda kõige vähem. Seda sellepärast, et Sa arened ajaliste piirideta. Arenedes avardad Sa oma maailma. Kui keegi teist on sõitnud kuumaõhupalliga, siis selle juures on kõige vapustavam osa vaikus. Kuna Sind kannab tuul, ei tunne ega kuule Sa tuule vastupanu. Kui Sa ei näeks Maad ja maamärke, ei saaks Sa arugi, et liigud. Vahel on Sinu mõju nii sügav, et Sina oledki kuumaõhupall ja tuul.”

– Kuidas mu mõtted mind piiravad?
“Lase oma kogemusel mõtlemist juhtida, mitte ära luba mõtetel kogemusi piirata. Sinu mõtlemine on anum, mis peab laienema. Kogemusi usaldades hakkad Sa otsima erinevaid kogemusi ja lased neil oma mõtlemist suunata.
Mõtlemine ei ole nii suurepärane asi kui väidetakse, ehkki see on loonud kultuuri, mis Sul praegu olemas on. Mõtlemise ja tõelise tarkuse vastuvõtmise tasakaalu  puudumine võib selle kultuuri hävitada. Mõtlemine on ülima kahesuse eelkäija, kuna olemas on mõtleja ja mõte, nii et neid on alati kaks. Mõtlemisest kõrgemal olevad dimensioonid on seotud universaalse tarkusega. Tarkus ei ole asi, tarkus on osa üldisest olemisest, osa samast kangast nagu Sinagi. Terviklikkus on tarkuse mudeli aluseks, aga mõttemudel tekitab ülimat kahesust. See ei ole halb. See tagab ellujäämise. Pärast ellujäämist kutsutakse Sind järgmisele evolutsioonilise arengu tasemele, mis on õilmitsev, spirituaalne valgustatus, seotus ilma vastuoluta.”

– Mulle tundub, et ma olen leebem ja lihvitum. Mis toimub?
“Sulle on antud võti, et avada järgmine uks. Sõltub Sinust endast, kui kaugele Sa lähed. Sinu energia on pehmem ja stabiilsem. Sul on raske vanal moel emotsionaalselt üles-alla kõikuda, sest Sa ei vaja enam taastumiseks sellist ulatust. Sa tunned suuremat kohalolekut ja tarkust. Sa oled rahulikum ega otsi konflikte. Leebus, pehmus, lahkus ja enesega rahulolu muutuvad Sinu jaoks tavaliseks. See peegeldub maailmale ja aitab siluda asju, mida on võimalik muuta, ja tõukab eemale need asjad, mis ei lase end siluda. Maailm saab tõelisemaks, on rohkem truu oma olemusele ega vaja enda tõestamist võimu ja draama abil. Mitmes mõttes on see üleminek maskuliinselt feminiinsele – kõvalt pehmele.”

– Ma tunnen, et minu füüsise keskmes toimub midagi. Mis see on?
“Sinu füüsise osad elavnevad, neil on rohkem jõudu ja energiat. See tähendab, et need veedavad rohkem aega kvant-universumis. Sinu füüsise kvant-aspekti ei saa mõõta, aga Sa tunnetad seda suurema erksusena.  Enamasti võtavad inimesed terviklikkuse tunde vastu või kannavad üle, näiteks: “Oh, ma suplesin terviklikkuses.“  Sa peaksid terviklikkust välja andma, et see ei oleks midagi, mida sa saad, vaid midagi, mis lähtub sinust kui põhjus. Terviklikkus sünnib ja võimendub Sinu inimlikkuse kaudu. Sa muutud multidimensioonilisemaks – rohkem kvandiks – ja samal ajal tugevamaks indiviidiks. Võiks öelda kvant-indiviidiks. Kui Sa oled tervikuga taas ühendatud, saad Sa olla võimas ja terviklik indiviid. Sa ei ole enam katki.”

– Vahel olen ma väga väsinud ja jaksan vaevu midagi teha. Kas see on osa muutustest, mis Maa peal toimuvad?
“Sa oled spirituaalne muutuja. Sa oled kõrgemate sageduste aktiivne kohaletooja. Sa tood allapoole kõrgemate dimensioonide sagedusi, et neile pääseksid ligi ka teised. Sa avad uksi, et ülejäänud inimkond saaks kasu Sinu soovist avastada. Kui Sa ennast ei lae, siis su aku tühjeneb. Sa laed ennast oma hingega ühendust saades, ühendades oma hinge grupiga, ühendades seda sellega, mis valmistab Sulle rõõmu. See pole alati spirituaalne. Kui Sulle meeldib kokandus, siis laeb Sind maitsva toidu valmistamine. Kui Sa saad ühendust sellega, mis Sind laeb, isegi kui see kestab vaid mõne minuti, avastad, et väsimusest on võimalik üsna kiiresti jagu saada.”

– Milline on galaktilises mõttes perspektiiv praegusele ajastule?
“Galaktilisest seisukohast muutuvad inimkond ja Maa integreeritumaks. Kui Sina avaned, voogab inimkonda suur hulk võimalusi, tarkust, väge, jõudu ja imesid. See areng on astmeliselt suurenev ja seda toetatakse terves galaktikas. Inimkonna eksperiment on end üksikisikuna nägeva liigi spirituaalne avanemine. Paljud teised üksikuna tegutsevad intelligentsed liigid näevad end kui kollektiivi. Inimesed tegutsevad ja näevad end üksikisikuna, aga ei saa õieti kollektiivist aru. Kollektiivse teadvuse tungimine inimkonna individualistlikku suhtumisse pakub tervele galaktikale tohutuid võimalusi. See avab uksi ehk aja lõimumisi, mis vahetavad vastastikku energia ja tarkuse kiirust, kui Sa ühined erinevate teadmiste tasemetega. Inimkonna operatsioonisüsteemi nii-öelda uuendatakse – eemale polaarsusest ja konkurentsist üksolemisse ja heldekäelisusse. See muutus ei sõltu ajast. See on dimensiooniline muutus. Esimene samm on saada ühendus oma kehaga.”

– Kuidas saada hakkama kõigi nende muutustega?
“Praegune aeg on mitmetähenduslik. Sa õpid surfama hämmingu lainetel. Tulevik ei muutu kindlamaks, Sinust saab lihtsalt parem surfar. Kindlus ja etteaimatavus on lineaarse maailma aspektid. Multidimensioonilises maailmas eksisteerivad võimatud asjad, imed ja seletamatus. See pole mõnus, aga kindlasti võib see olla mõnus. See mõnus on aga teistmoodi, see on seotud lõputu tarkusega, mitte selle mugavusega, mis tuleb ettemääratud ja piiritletud keskkonnast. Nüüd on aeg muuta otsitava mugavuse olemust: otsides mugavust avamerelt, mitte turvalisest sadamast. Mered kutsuvad Sind, avarus kutsub Sind edasi tulema. Sa oled loodud ebakindluseks. Kui Sa oled loodud ebakindluseks, otsid Sa seda, sest ebakindlus tekitab võimalusi. Paljud inimesed paluvad jumalalt kergemat elu, millega nad hakkama saaksid. Miks mitte paluda, et Sa saaksid kergemalt hakkama enamaga?”

<>

JONETTE CROWLEY oraaklivastused:

– Milline on SBF puhul suurem pilt… eriti järgmine samm ja kvantdimensioonid?
“Esimeseks tasandiks on isiklik tervendumine, mida sa tunned. Mingil hetkel edaspidi hakkab SBF juhtuma iseeneslikult… automaatselt. Hea mõju hakkab levima, nagu hea viirus… kogu ühiskonnas. Siiski, järgmiseks astmeks on SBF jätkumisel kvant- ehk karmiline kollektiivne tervendus. Juhtub see, et üksikisikute tervenemisel jõuab SBF kogu läbi kõigi aegade loodud karma ja ühise ängi, stressi ja traumani, mis on loonud haigusi ja seisundeid – nagu näiteks rinnavähk. Avaneb uks kollektiivsesse hingetarkusse ja põhjused ning haavad saavad tervendust.
Sinu kogukonna ja juhtimise tasandil juhtub sama – uks avaneb, esiteks läbi isikute tervenemise, kuid see hakkab tervendama ka organiseeritud ühisteadvust. Nii et üksikud inimesed avavad ukse ja hea mõju hakkab kollektiivset karmat ja arme „ära sööma”. Karma sidemed vähenevad, sest vibratsioon tõuseb ja karmal pole enam kohta, kuhu kinnituda. Meie kollektiivsed hinged muutuvad järjest rohkem kuldseks plasmaks. SBF on üks kuldajastu seemnetest, mis paljuneb.”

– Mis on hing ja mis on vaim ja mida me tegelikult ühendame?
“Hing ja vaim on tegelikult samast pärit. Siiski arvavad palju inimesed, et nende hing on osa kosmilisest substantsist, mis hoiab endas karmat ja selle ajalugu. Nii et oma hinge puhastades saab selles olevast raskusest lahti. See avab ukse kogemusele, mida kannab vaimu puhas väli. Vaim on pilvitu teadvus. Meie hing on veel kaetud uskumuste süsteemide, eelmiste ja tulevaste elude looriga…”

– Kas SBF võib aidata inimesi, kes on mingil viisil sõltlased?
“SBF võib aidata küll sõltuvuste korral – söömishäired, ületöötamine, stressisõltuvus –, kuna see osa meist, mis on sõltuvuses, ei suuda teinekord ise abi küsida ega seda vastu võtta. SBF on meie jumaliku armastuse leebe kohalolu, kes teab, kuidas naha alla pugeda, sest see on osa meist endist. Nii et sageli on see õrn müks, mis enesepetmise kõrvaldab või paneb sõltlase end veidi teistmoodi kõrvalt vaatama.
SBF võib tervendada kõike haiguse põhjusest sõltumata. Meie hing võib tervendada kasvajat või sõltuvust, millel on täiesti korralik põhjus. Hing otsib harmooniat ja ilu ja armastust – neid kolme asja. Harmooniat, ilu ja armastust otsides muudame oma elu oma hinge jaoks ihaldusväärsemaks.
Keha ja hinge ühendades märkate oma elu paranemist ja seda, kuidas järjest enam vajate harmooniat oma suhetes ja ümbritsevas. Harmoonia, ilu ja armastus on indikaatorid, mis näitavad hinge kohalolekut, kutsudes vaimset veel enam enda juurde. Lihtsalt tunnetage end selles energias ja ärge seda kompromiteerige.”

– Kas on võimalik aidata hädasolevaid lapsi ilma nende vanemateta?
“Mina teeksin SBF-i kogu perele, sest lastel on raske kohaneda perekonnaga, kellel on madal vibratsioon. Autismi, Aspergeri sündroomi ja ADHD-ga on need lapsed, kellel on nii kõrge vibratsioon, et see ei integreeru nende kehasse. Nende keha on hüperaktiivne või raske hallata ja nii ei sobitu see ei perre ega kooli. Nad on isoleeritud. Nad on oma hinge kehast eemaldanud ja keha oma elust eemaldanud. SBF võib olla eriti kasulik just selliste üliandekate laste puhul. Kui me saame nad oma kehasse tuua, on neil kõrgem võnkesagedus, kui tavainimene eales omada suudaks.”

– Kas kõrgem vibratsioon on sama mis kõrgem teadvus?
“Teadvusel on vibratsioon, aga teadvus on väli, mis hõlmab kõikolemist – kõigis kosmostes, universumites, potentsiaalides. Vibratsioon on olemas vaid teadvustes, mis eksisteerivad reaalsustes, kus on energia. Nii et meie vaatenurgast võime kasutada samu sõnu. Kõrgem vibratsioon tähendab kõrgemat teadvust, kuid tegelikult on teadvus väli ja vibratsioonid on tõelisus vaid materiaalses maailmas. Kvantmaailmas (kus me Mark’iga tööd teeme) ei ole enam vibratsioone. Seal on taga universumid, mis on kaugelt üle vibratsioonidest, kuid siiski teadvuslikud.”

– Millistes universumites pole vibratsioone?
“Seda on raske ette kujutada. Galaktikate füüsiline vibreeriv maailm on hiigelsuur, aga 90% kogu universumist on must ollus, must energia, mis pole päriselt ei ollus ega energia, vaid tundmatu ja mõõdetamatu. Meie töö Mark’iga on olnud jõudmine kvantväljani, mis on tühjus; ja praegu liigume me kohta nimega 9. dimensioon, kus tühjuse asemel on võimalikud kõik võimalused. Universumid – olgu nad materiaalsed või mitte, on kõigile avatud. Vibratsioonide ja mateeria maailm on nii suur, et on raske kujutleda neid omni-universumeid, mis on väljaspool aega ja ruumi, valguskiirust… Ja ongi hästi. Meil on küllalt tegemist, et oma väikese sinise planeediga toime tulla.”

Allikas: Jonette Crowley “KEHA JA HING KUI TERVIK – tervendav ja avardav ühendus Soul Body Fusion” (Pegasus 2014).

<>

Kanaldused:

*ASHTATARA on legendaarne Atlantise kuninganna, kõrgelt arenenud jumalik olend. Legendi järgi pandi Ashtatara Atlantise sõjas unenäotaolisse seisundisse ja peideti maa-alusesse kambrisse. Kamber suleti kaitsva kilbi ehk spirituaalse loitsuga, kuni ta kuuleb inimkonna kutset ärgata.
*DEBORAH on Vana Testamendi Kohtunike-raamatus kirjeldatud prohvet, kes toob kohale aktivatsioonid, mis iganes on igaühe jaoks vajalikud.
*MARK on kosmiline vaimne teejuht, kelle soovitusel lisandus hinge ja keha ühendamise protsessile kaubamärk ja sellest sai Soul Body Fusion®.