Vaimustav seanss mediaatoriga

Vaimustav seanss mediaatoriga on seanss, mille käigus programmeeritakse ümber ja kiirendatakse isiksuse energeetilist arengut. Inimesele jäävad valikud ja vastutus oma elu kõikide aspektide eest. Vaimustav seanss annab võimaluse tunnetada uusi energeetilisi sõnumeid, mida edastavad tema keha, meel ja vaim. Igaühe ülesanne on kuulata ja kuulda võtta eluülesande poolt kujundatud juhiseid oma elu parimaks sisustamiseks.

Meheliku ehk väljastpoolt sissepoole meetodina kasutame vaimustamiseks auratransformatsioonist lähtuvat protsessi, mille viib läbi mediaator. Seansi tulemusena tekib kaasaegne aurastruktuur, mis võimaldab isikliku vaimu kõrgeimatel vibratsioonidel kehaga integreeruda.

Seansi käigus aset leidva puhastamise etapi käigus teiseneb karma ehk sõltuvuslik elujoon dharmaks, mis näitab inimesele kindlamalt kätte tema tee elu pealisülesande poole. Vajadusel oskame teha ka polaarsuse pööramist jm vajalikku, et keha võimalikult sujuvalt uutesse tasemetesse üle viia.

Oleme mõlemad litsentsiga auramediaatorid, Mari õppis Norras (2009) ja Marian Eestis KehaMeeleKooli korraldatud kursusel (2010).

Kestus: 3-4 tundi. Ainukordne seanss elus, millele võib hiljem lisada ühe tasakaalustava seansi.

Tasu: põhiseanss 220€ (Tartus), 250€ (väljaspool Tartut); tasakaalustus 80€

Kontakt: info@vaimustav.ee

PS! Kui tegu on inimesega, kes on sündinud ajavahemikul 1987-1995, vajab ta transformeerumise asemel aura kohandamist. Selle seansi ajakulu on kõikuv ja hind kokkuleppeline, kuna inimene on juba põhimõtteliselt uue energiastruktuuri sünnipärane kandja.

Vaimustav seanss. Marian Hiire Vaimustav.ee