Valgusteraapia

Põhjamaades peaks päikese joonistama igale seinale ja valguslambi riputama igasse tuppa!
Kuna see ei ole aga võimalik, tuleb leppida valgusteraapia laualambiga, mis annab päikesespektri kiired Sinu kehale kasutamiseks UV-kiirgust kaasamata.

Mari valguslampi esitlemas Eesti psühholoogide konverentsil Tallinnas, 2016.

VALGUSTERAAPIA SEANSID TARTUS

Ajad: E 19.30, 19.00, 18.30, 18.00, 17.30, 17.00
Broneerimiseks registreeru: mari @ vaimustav.ee
+372 58 161 279

Seansi kestus: kuni 30 min koos konsultatsiooniga
Teraapia kestus: soovituslikult 1x nädalas päikesevaestel kuudel (kalendrikuud, kus esineb “r”: september, oktoober, november, detsember, jaanuar, veebruar, märts ja aprill) või tunnetuse järgi.
Ettevalmistused: nahk peaks olema meigivaba. Parem oleks panna selga avara kaelusega pluus, sest Pro 1 lambi valgusfilter omab näost laiemat mõjuraadiust.

Koht: KehaMeeleKool
Tartu kesklinn, Rüütli 4, uksekood 6, III korrus

Korratasu: 10€

NB! Olen läbinud mitmeid valguslambi kasutamise koolitusi, kuid minu poolt tehtav valgusteraapia on ennetuslik ega tegele otseselt meditsiiniliste diagnooside ega näidustustega. Profülaktiline valgusteraapia tugevdab tervistavalt inimese immuunsüsteemi, aidates käbinäärme kaudu kogu keha hormonaalset funktsionaalsust töös hoida. See tõstab ka meeleolu ja loob ilu.

Seadmed: Valgusteraapia tegemiseks on minul kasutusel nii Bioptron Pro 1 päikeselamp nanofiltriga* kui ka värviteraapia filtrid (konspekt allpool). Zepter Medical eestikeelne koduleht esitleb kõiki seadmeid, samuti selgitab igakülgselt ja põhjalikult valgusravi tõenduspõhiseid tulemusi ning vajalikkust.
* Nanofilter on nanotehnoloogiaga tehtud filter, milles valguse kiir on muudetud lainest spiraaliks. Tulemusena jõuab valguse mõju sügavamale rakkudesse.

Valgusteraapia seadmed on mõeldud kasutamiseks nii meedikutele kui ka eraisikutele, seepärast olen Bioptron valgusteraapia lampide müügivahendajaks Zepter Tartu osakonnas.
Huvi korral võta ühendust: mari @ vaimustav.ee
+372 58 161 279

VÄRVITERAAPIA MÕJUPUNKTID ON:
1) energia reservid
2) vastupanuvõime
3) sisemine heaolu
4) ainevahetus
5) nahk ja kehakoed

Põhivärvid:
Punane:
 aktiveerib, lisab vitaalsust, dünaamilisust, intensiivsust; vabastab energia, mis on blokeeritud inimorganismi sügavustes; annab uue tõuke protsessidele, mis on stagneerunud, pidurdunud ja taandunud; tugevdab aistinguid.
Kollane: mõjub tugevdavalt; meelestab, muudab avatumaks; annab kirkust, stimuleerib erutamata; lisab energiat, toetab nõrku protsesse; lõdvestab liiga jäiku struktuure; tugevdab närve.
Sinine: leevendab, pärsib; aitab keskenduda; kogub ja struktureerib energiat; reguleerib ümber üliaktiivseid, põletikulisi ja rööpast välja libisevaid protsesse; toob kaasa rahu ja selguse.

Täiendavad värvid:
Oranž:
 taastab, elustab, soojendab ja stimuleerib; toimib õrnemalt kui punane, ehitades energiavaru üles samm-sammult; vabastab umbe jooksnud protsessid; tõstab tuju.
Roheline: 
võrdsustab, rahustab maha; hoiab füüsilist ja mentaalset energiat dünaamilises tasakaalus; vabastab pingul ja valulised protsessid; toob kaasa sügava rahu.
Indigo: puhastab vereringet; aitab verejooksu peatada; on jahutava ja kaotava toimega; aitab kõigi närvihaiguste puhul ning ninahaiguste, astma, läkaköha ja krampide korral.
Lilla: inspireerib; pehmendab, taandab pingeid; transformeerib energiat kõrgemal tasandil, toetab vaimseid protsesse; lõõgastab närve, vaigistab erutusseisundeid; leevendab valu.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave