Kristall&Käsitöö

 

kristall ja käsitöö
“Kristall&Käsitöö”, keede ja kompositsiooni autor Mari Uri. Maali autor Mihkel Trei

Käsitööks pakutavas komplektis on saadaval rohkem kui 20 erineva kristalli valik:

/ Ahhaat / Akvamariin / Arbuusturmaliin / Bronsiit / GranaatHauliit / Hematiit / Kollane kaltsiit / Kuldne liivakivi / Kuukivi / Küaniit / Larimar / Lasuriit e. lapis-lazuli / Mokaiit / Must turmaliin / Mäekristall / Päikesekivi / Roheline aventuriin / Rodokrosiit / Roosa kvarts / Roosa turmaliin e. rubelliit / Rubiintsoisiit / Rutiilkvarts e. inglijuus / Safiir / Sodaliit / Suitsukvarts / Tiigrisilm / Türkiis /

Kristallid on armastus kogu eluks – nende energia kannab endas Maa südame soojust ning tundlikkust. Loodan, et suudan inimesi nende ilu ja sügavusega nakatada! Olin varem ise suur maakivide fänn, kuid hetkest, mil üks kosmiline vääriskivi nimega moldaviit mind oma sidemega lummas, avardus minu elu kristallide maailma võrra. Noorest peale olen väsimatult vihtunud käsitööd nikerdada – just enamjaolt disainilikke detaile –, nii et ühendasin kaks lemmikut toredaks loometegevuseks.

  • Valmistan ehteid, mis on heegeldatud kokku kristalltšipsidest, s.t vähe töödeldud auguga kristallitükikestest. Kasutan niiti, mis ei ole küll väärismetalne, kuid siiski kõige tugevam, vastupidavam ja pidulikum saadavatest heegeljämedusega niitidest.
  • Kristalle on võimalik mul SBF meister-õpetajana ka SoulBodyFusion energiaga laadida, mis kiirendab ehet kandes Sinu isikliku energia ja DNA kaasajastumist, magnetiseerides kõrgeimad võimalikud sagedused.
    * Toodetele kehtib garantii: kui heegeldus läbi kulub või katki läheb, teen uue samade kivide kombinatsiooni.
    Tellimine: mari @ vaimustav.ee või 58 161 279.

Mari: “Olen Kristall&Käsitöö brändi looja ja külalisjuhendaja, kuid korraldan ka ise töötubasid, kus õpetan käsitööd, sh ühendavat heegeldamist ning teadmisi kristallidest – poolvääriskividest, mille kohta on väga palju infot kõikjal netis. Sellegipoolest on suur erinevus, kui saad kõikvõimalikke kristalle näpu vahel hoida ja nendega kõnelusi alustada.”

Kui otsid mõnd huvitavat käsitööteemat oma korraldatud koolitusele, võta julgesti ühendust!