Energiamaraton

Koht: energiatreening FB grupis Energiamaraton – 1 harjutus päevas!
Võta ühendust: Mari
Harjutustiku leiad siit.
YouTube energeetiliste kaugseansside kanal: Etaborim

Sihtrühm: iga tasemega mehed, naised ja noored
Tasu: FB grupp on TASUTA

☀️ Energiatreeningus teevad ilma pisikesed, ent ülitähtsad aspektid. Kehaga seotud mikrokosmos hakkab aktiveeruma, kui keskendume mitte ainult suurtele jõulistele nähtavatele elementidele ning energiatele, vaid pöörame tähelepanu ja usaldame ka tillukest ja tagasihoidlikku. Ego armastab suuri, hing aga väikesi, kuid tähendusrikkaid asju. Üks lihtne taotlusega energiaharjutus päevas võibki tekitada selle vajaliku sideme oma olemuse ja näiliselt hapra, kuid sügava tunnetusega.

Mari: “Olen KehaMeeleKooli energiatreeningu loomisel kasutanud oma oskusi ka tantsupedagoogi ametist, kuid põhiliselt USAs 6 aasta vältel erinevates keskustes omandatud kogemusi korea Dahn Hak Yoga praktiku ja meistrite assistendi elust. Mind köitis kohe Dahn joogastiili liikuvus, lihtsus ja kiire toime. Energiatreeningu tegin sobivaks euroopalikule kehaehitusele ja iseenda loovale natuurile, mis tahab olla mitmetahuline ning kerge.
Harjutustikus on umbes 100 baasenergia harjutust, mida kombineerin ja arendan juhendamise käigus. Saan ka intuitiivselt informatsiooni uute sobilike liikumiste ja pooside kohta. Jagan treenerina oma teisigi andeid ja teadmisi energiatöö vallas, mis on minu elujoont suunanud juba lapsepõlvest saadik.”