Energiapäevad Ruhnus

Energiapäevad Ruhnus on seekord mõeldud Sinu isikliku energia taaskäivitamiseks või ergastamiseks. Kui tunned, et oled igatsemas midagi lähedasemat, erilist ja sügavat, oled oodatud ühendust võtma.
Ruhnu on imeline koht olemiseks ja taastumiseks, ühendumiseks iseenda võimaluste ja loomulikkuse tunnetusega. “Siin me tõesti oleme…!” on energiapäevade tunnuslause.

Programmis on plaanis nii individuaalne energiatöö kui ka füüsiline grupi energiatreening isikliku energia tõhustamiseks ja avardamiseks, aga põhirõhk saab olema vabal olemisel ja isetegemisel. Sealjuures on kõikides ettevõtmistes osalemine vabatahtlik.
Energiatöö kohta võib veel nii palju öelda, et eesmärgiks on Sinu kehaenergiate uuendamine ja noorendamine peenenergiate kaudu. Samuti on plaanis aktiveerida igaühe isiklike suhete kõrgeimad kanalid ning ühenduda spetsiaalsete Maa jõujoontega, mis just Ruhnul avatud on. Ka üllatusi tuleb alati ette, nii et lõplik tulemus sõltub grupi dünaamikast.

MAX paketis sisalduvad kõik energiatöö, reisi-, olemis- ja elamiskulud, sh saarerahva pakutavad lõbustused, mis mingil määral sõltuvad ilmast:
– veoauto ringreis saarel
– laevakruiis ümber saare
– ajalooline ekskursioon
– filmiprogramm rahvamajas
MIN pakett on reisi energiatöö, edasi-tagasi transpordi, ööbimise, kohalejõudmispäeva õhtueine ja hommiku- ning lõunasöögikordade jaoks. Sisalduvad ka saun ja rattarent. Kõik ülejäänu võib saarel olles ise valida, hankida või valmistada. Ruhnus on 2 külapoodi, talukohvikuid jm seltsielu platse, vaatamisväärsusi ja küllaga loodust.
NB! Wifi võrk saarel puudub.

*Osalemise registreerimine on avatud nii kaua, kuni jätkub suviti nii rariteetseid laevakohti.
Meie reis Ruhnule algab E 12. juunil Pärnu sadamast kell 15:30, aga alati tuleb varem kohal olla, nii et koguneme kell 15:00. Tagasi Pärnusse saab Ruhnu Ringsu sadamast R 16. juunil kell 16:30.
Laevareis kestab orienteeruvalt 3 tundi.
Kohapeal majandab meid Buldersi turismitalu meeskond ja kaaskorraldada aitab tegevusi Planeet Ruhnu noorpere.

*Kui Sul on soov osaleda vähem päevi, on võimalik teha eraldi pakett.
NB! KehaMeeleKooli osalejatele ja SBF praktikutele on saadaval eraldi hinnapakkumine. Kirjuta või helista!

Hinnad:
MIN pakett € 500 (millest korraldus, rahvamaja rent ja ilmaturva + individuaalne energiatöö ja seansid, treeningud, aktiveerimine, nõustamine 232.-)
MAX pakett € 600 (millest korraldus, rahvamaja rent ja ilmaturva + individuaalne energiatöö ja seansid, treeningud, aktiveerimine, nõustamine 237.-)
Elu-olu + lõbustused:
– Transport edasi-tagasi, laev + vedu sadamast külla 28 €
– Ööbimine 1 öö 25 €, 4 ööd 100 €
– Hommikusöök 10 €, 4 päeva 40 €
– Lõunasöök 15 €, 4 päeva 60 €
– Õhtusöök 15 €, 4 päeva 60 €
– Saun 1 h 30 € / ≈ in 10 € kord
– Rattarent 6 h / 15 €
– Ekskursioon, filmiprogramm, veoauto ringreis saarel 2 h / 30 €
– Laevakruiis ümber saare grupile 250 € / ≈ in 20 €, sõltub osalejate arvust

Registreerimine algab E 24.04 2023.
Küsi ja uuri lähemalt!
Mari*Uri
58 161 279
kehameelekool@gmail.com

Ruhnu kohta vaata rohkem:
www.ruhnuring.ee
www.visit.ruhnu.ee
www.buldersitalu.ee