“KEHA JA HING KUI TERVIK – tervendav ja avardav ühendus SoulBodyFusion”

MARK on kosmiline vaimne teejuht, kelle soovitusel lisandus hinge ja keha ühendamise protsessile kaubamärk ja sellest sai Soul Body Fusion®.
Jonette Crowley raamatus “KEHA JA HING KUI TERVIK – tervendav ja avardav ühendus SoulBodyFusion” on rohkelt kanaldusi MARKilt, kes jagab selgitusi ja annab viiteid ning vihjeid energiate paremaks süstematiseerimiseks. Kõik tekstid on autorikaitse all, kuid siinne info kasutamine on igati kooskõlastatud.

<>

MARKilt kanaldatud vastused SoulBodyFusioni (SBF) kohta:

– Kuidas mõjutada DNA häälestamist?
“Sa mõjutad seda oma kavatsusega. Kavatsus paneb selle muutuma ja see on kõik. Sellepärast see ongi nii maagiline. Sinu kavatsus keskendub DNA vastuvõtvatele omadustele. Kui Sa tahad areneda, häälestub Su DNA järsku arenemisele, ilmuvad välja õiged õpetajad ja õiged raamatud ning Su sõber ütleb just seda, mida Sul oli vaja teada. Kui see tase muutub stabiilseks ja Sa sead kavatsuse areneda veelgi, leiab Sinu DNA uue satelliidi, millega häälestuda ja mis on veel kõrgem, nii et Sa saad aina enam ja enam. Sinu kavatsus loob lõputute võimaluste seas uue reaalsuse. DNA on Sinu reaalsuse loomisel väga oluline ja see teeb seda Sinu kavatsusele reageerides. Paljud inimesed arvavad, et uued energiad muudavad DNAd. See ei ole nii. Uued energiad, mis just nagu tulevad kusagilt, on alati olemas olnud.  Lihtsalt Sinu kavatsus võimaldab alles nüüd Sinu DNA-l nendele energiatele keskenduda. Sa oled rohkem looja, kui ise arvad, ja Sinu DNA loob kavatsuse abil.”

– Kuidas on minu hing seotud üldise teadvusega?
“Hing on teadvuse voolav haru. Sinu hinge ja kellegi teise, Maa hinge, maailma hinge või galaktika hinge vahel ei ole kindlaid piire. On ainult ühtlane teadvuse väli. Ent suhtlemise eesmärgil määrame eraldusjooned, mida nimetame hingeks.”

– Kuidas ma saan aru, et ma arenen ja muudan meie planeedil midagi?
“Vahel, kui oled maailmale sügava jälje jätnud või kõige rohkem arenenud, tajud Sa ise seda kõige vähem. Seda sellepärast, et Sa arened ajaliste piirideta. Arenedes avardad Sa oma maailma. Kui keegi teist on sõitnud kuumaõhupalliga, siis selle juures on kõige vapustavam osa vaikus. Kuna Sind kannab tuul, ei tunne ega kuule Sa tuule vastupanu. Kui Sa ei näeks Maad ja maamärke, ei saaks Sa arugi, et liigud. Vahel on Sinu mõju nii sügav, et Sina oledki kuumaõhupall ja tuul.”

– Kuidas mu mõtted mind piiravad?
“Lase oma kogemusel mõtlemist juhtida, mitte ära luba mõtetel kogemusi piirata. Sinu mõtlemine on anum, mis peab laienema. Kogemusi usaldades hakkad Sa otsima erinevaid kogemusi ja lased neil oma mõtlemist suunata.
Mõtlemine ei ole nii suurepärane asi, kui väidetakse, ehkki see on loonud kultuuri, mis Sul praegu olemas on. Mõtlemise ja tõelise tarkuse vastuvõtmise tasakaalu  puudumine võib selle kultuuri hävitada. Mõtlemine on ülima kahesuse eelkäija, kuna olemas on mõtleja ja mõte, nii et neid on alati kaks. Mõtlemisest kõrgemal olevad dimensioonid on seotud universaalse tarkusega. Tarkus ei ole asi, tarkus on osa üldisest olemisest, osa samast kangast nagu Sinagi. Terviklikkus on tarkuse mudeli aluseks, aga mõttemudel tekitab ülimat kahesust. See ei ole halb. See tagab ellujäämise. Pärast ellujäämist kutsutakse Sind järgmisele evolutsioonilise arengu tasemele, mis on õilmitsev, spirituaalne valgustatus, seotus ilma vastuoluta.”

– Mulle tundub, et ma olen leebem ja lihvitum. Mis toimub?
“Sulle on antud võti, et avada järgmine uks. Sõltub Sinust endast, kui kaugele Sa lähed. Sinu energia on pehmem ja stabiilsem. Sul on raske vanal moel emotsionaalselt üles-alla kõikuda, sest Sa ei vaja enam taastumiseks sellist ulatust. Sa tunned suuremat kohalolekut ja tarkust. Sa oled rahulikum ega otsi konflikte. Leebus, pehmus, lahkus ja enesega rahulolu muutuvad Sinu jaoks tavaliseks. See peegeldub maailmale ja aitab siluda asju, mida on võimalik muuta, ja tõukab eemale need asjad, mis ei lase end siluda. Maailm saab tõelisemaks, on rohkem truu oma olemusele ega vaja enda tõestamist võimu ja draama abil. Mitmes mõttes on see üleminek maskuliinselt feminiinsele – kõvalt pehmele.”

– Ma tunnen, et minu füüsise keskmes toimub midagi. Mis see on?
“Sinu füüsise osad elavnevad, neil on rohkem jõudu ja energiat. See tähendab, et need veedavad rohkem aega kvant-universumis. Sinu füüsise kvant-aspekti ei saa mõõta, aga Sa tunnetad seda suurema erksusena. Enamasti võtavad inimesed terviklikkuse tunde vastu või kannavad üle, näiteks: “Oh, ma suplesin terviklikkuses.“  Sa peaksid terviklikkust välja andma, et see ei oleks midagi, mida sa saad, vaid midagi, mis lähtub sinust kui põhjus. Terviklikkus sünnib ja võimendub Sinu inimlikkuse kaudu. Sa muutud multidimensioonilisemaks – rohkem kvandiks – ja samal ajal tugevamaks indiviidiks. Võiks öelda kvant-indiviidiks. Kui Sa oled tervikuga taas ühendatud, saad Sa olla võimas ja terviklik indiviid. Sa ei ole enam katki.”

– Vahel olen ma väga väsinud ja jaksan vaevu midagi teha. Kas see on osa muutustest, mis Maa peal toimuvad?
“Sa oled spirituaalne muutuja. Sa oled kõrgemate sageduste aktiivne kohaletooja. Sa tood allapoole kõrgemate dimensioonide sagedusi, et neile pääseksid ligi ka teised. Sa avad uksi, et ülejäänud inimkond saaks kasu Sinu soovist avastada. Kui Sa ennast ei lae, siis su aku tühjeneb. Sa laed ennast oma hingega ühendust saades, ühendades oma hinge grupiga, ühendades seda sellega, mis valmistab Sulle rõõmu. See pole alati spirituaalne. Kui Sulle meeldib kokandus, siis laeb Sind maitsva toidu valmistamine. Kui Sa saad ühendust sellega, mis Sind laeb, isegi kui see kestab vaid mõne minuti, avastad, et väsimusest on võimalik üsna kiiresti jagu saada.”

– Milline on galaktilises mõttes perspektiiv praegusele ajastule?
“Galaktilisest seisukohast muutuvad inimkond ja Maa integreeritumaks. Kui Sina avaned, voogab inimkonda suur hulk võimalusi, tarkust, väge, jõudu ja imesid. See areng on astmeliselt suurenev ja seda toetatakse terves galaktikas. Inimkonna eksperiment on end üksikisikuna nägeva liigi spirituaalne avanemine. Paljud teised üksikuna tegutsevad intelligentsed liigid näevad end kui kollektiivi. Inimesed tegutsevad ja näevad end üksikisikuna, aga ei saa õieti kollektiivist aru. Kollektiivse teadvuse tungimine inimkonna individualistlikku suhtumisse pakub tervele galaktikale tohutuid võimalusi. See avab uksi ehk aja lõimumisi, mis vahetavad vastastikku energia ja tarkuse kiirust, kui Sa ühined erinevate teadmiste tasemetega. Inimkonna operatsioonisüsteemi nii-öelda uuendatakse – eemale polaarsusest ja konkurentsist üksolemisse ja heldekäelisusse. See muutus ei sõltu ajast. See on dimensiooniline muutus. Esimene samm on saada ühendus oma kehaga.”

– Kuidas saada hakkama kõigi nende muutustega?
“Praegune aeg on mitmetähenduslik. Sa õpid surfama hämmingu lainetel. Tulevik ei muutu kindlamaks, Sinust saab lihtsalt parem surfar. Kindlus ja etteaimatavus on lineaarse maailma aspektid. Multidimensioonilises maailmas eksisteerivad võimatud asjad, imed ja seletamatus. See pole mõnus, aga kindlasti võib see olla mõnus. See mõnus on aga teistmoodi, see on seotud lõputu tarkusega, mitte selle mugavusega, mis tuleb ettemääratud ja piiritletud keskkonnast. Nüüd on aeg muuta otsitava mugavuse olemust: otsides mugavust avamerelt, mitte turvalisest sadamast. Mered kutsuvad Sind, avarus kutsub Sind edasi tulema. Sa oled loodud ebakindluseks. Kui Sa oled loodud ebakindluseks, otsid Sa seda, sest ebakindlus tekitab võimalusi. Paljud inimesed paluvad jumalalt kergemat elu, millega nad hakkama saaksid. Miks mitte paluda, et Sa saaksid kergemalt hakkama enamaga?”

<>

DIMENSIOONID: kokkuvõte MARKi kanaldusest

Esimene, teine ja kolmas dimensioon: 3D-füüsilisus
“See on füüsiline, materiaalne, käegakatsutava oleku tasand. Aeg ja ruum on siin lineaarsed. Isiklik fookus on meie keha, isiksus ja ego. Me kogeme seda oma viie füüsilise meele – kuulmise, nägemise, kompimise, haistmise ja maitsmise – kaudu.”

Neljas dimensioon: lained ja energia
“Kui 3D on aine osakeste aspekt, siis 4D on laine aspekt. See on vähem käegakatsutav ja hõlmab energiat, valgust, vibratsiooni, sagedusi, värvust, heli – kõike, mis esineb peamiselt laine kujul. Seda saame kogeda meelte ja sisetunde abil. 4D energiaravi tehnikad nagu akupunktuur, reiki ja homöopaatia mõjutavad tõhusalt 3D tihedamat füüsilist maailma.”

Viies dimensioon: geomeetria ja sümbolid
“5D väljendub sümbolite, koodide, geomeetriliste kujundite ja teiste matemaatiliste vormide kaudu. Need kuuluvad aeg-ruumi pidevustikku, aga on ka sillaks nähtamatute maailmadega. Näiteks reiki tervendav energia anti dr. Mikao Usui’le sümbolites; DNA aktiveerimiseks ja Soul Body Fusion’i tee loomiseks anti Jonette Crowley’le graali koodid. 5D tasandi sümbolite, kujundite ja koodide abil on võimalik sügav tähendus, vägi ja tervenemine.”

Kuues dimensioon: magneetiline reaalsus
“6D on esimene kõrgematest dimensioonidest, mis eksisteerivad aeg-ruumi piiridest väljaspool. Seda võib kirjeldada kui ühtset teadvust, lõputult laienevat ruumi. See on olemise, mitte tegemise ruum, millel pole kuju. Üks võimalus sinna siseneda on viia teadvus südamesse ja lasta sel lõputult laieneda. See on teadvuse tasand, kuhu minna ühtsust kogema – “imede ruum”. See meenutab magneetilist avarusruumi selle omas väes, ilma jõu ja liikumiseta. Teadvuse kõrgemad tasandid ei vaja ega salligi pingutust.”

Seitsmes dimensioon: holograafiline teadvus
“7D sisenemiseks pead kogema fundamentaalset muutumist, lahkumist singulaarsusest ja lineaarsusest, kuni tajud, et sinu olemus on holograafiliselt kõikjale keskendunud, nagu ka kõik muu. 7D on lai, lõputu maailm – “jumala teadvus”. Tundub, nagu sa oleksid kandunud erakordsesse mitmetahulisse ruumi, kus tajud nii ühtsust kui ka erisust. Kõik olemasolev areneb siis, kui mõni selle osa areneb. Jumal ei ole niivõrd olemine, vaid kõige segu ja koostoime. 7D on teadusliku “nonlocality / ilma asukohata” kogemine. Püramiidi ehk esoteerilise, kõikenägeva vaatenurga silma visualiseerimine on võimalik viide sellele, et oled sisenenud sellesse dimensiooni.”

Kaheksas dimensioon: kvantteadvus
“8D sisenemine tähendab rändamist tõenäosuses eksisteerivasse maailma – see on mustade aukude taga olev uks. Sinu esimene kogemus on arvatavasti uskumatu kiirus või muutused, mis lõpevad avaldamatute, aga teadaolevate potentsiaalide tühjuses. Teadlased võivad üldistada meie universumi mõõtmeid ja suudavad leida umbes 3% eksistentsist – ülejäänu on tume aine. See on teadvuse ruum, mis võib viia kvantmuutuseni sinu elus.”

Üheksas dimensioon: paralleelsed multireaalsused
Jätkub…

“Me loome elu oma teadvuse tasandilt. Seega on meie kogetud maailm meie isikliku teadvuse fundamentaalse oleku ja struktuuri otsene peegeldus.
Teadvus iseenesest on jagamatu, dimensioonid asuvad üksteise sees ja on omavahel seotud. Eri juhendajad kirjeldavad dimensioone erinevalt. Meie stabiilsus kõrgemates dimensioonides tekitab kriitilise massi, mis ergutab teisi oma potentsiaali avama. Selline isiklik avardumine nõuab hinge ja keha kindlat ühendust.”

Allikas: Jonette Crowley “KEHA JA HING KUI TERVIK – tervendav ja avardav ühendus Soul Body Fusion” (Pegasus 2014).

<>

Veel sõnumeid MARKilt:

***
„Mina olen MARK. Olen kulgenud läbi suurte energiavahemaade. Ma tulin, et luua sild tundmatute dimensioonide eraldusele. Minu maailm on teisel pool aega, teisel pool põhjust, nii nagu teie seda mõistate. Ma olen tulnud äratama uusi ideid. Ma olen tulnud vastusena maailmast lähtunud mõtetele ja soovidele. Ma olen kosmose õpetaja ja õpilane.“

Kanaldus on tehtud aastal 1989 (allikas: SBF raamat).

***
“Sa pead äratama graali koodid. Need on Andidest leitud päikeseketta teine pool. Koos moodustavad need uue aluse inimteadvusele, mis on praeguse ja valgustatuse vahepealses olekus. Graali koodid on olemas igaühes ja need tuleb äratada, kui inimese teadvus on selleks valmis.”
Kanaldus on tehtud aastal 2007 (allikas: SBF raamat).

***
Usalda ennast. Kui Sa loed või mõtled millestki negatiivsest, hirmutavast või ebaõiglasest, kujutle, et Sul on oma südamest võime edasi anda “hoolimise koode”. Hoolivus on mõnikord lihtsam omadus või emotsioon üles leida kui armastus – armastus on nii suur, aga hoolimist suudad Sa tunda… See on isiklik, see on õrn. Need koodid, mida Sa edastad, on sarnased initsiatsiooni või graali koodidega, mille oled ehk juba saanud. (…)”
Kanaldus on tehtud suvel 2014.

***
“Parim tasakaalu indikaator on rõõm. On olemas nii paljusid isikliku ja vaimse arengu teid, mis on täiesti rõõmutud. Te peate kaevuma oma karmas ja seda siis taas läbi elama, ja andestage see. Meie õpetus ei näe sellist lähenemist kui arenemist toetavat perspektiivi. Me aitame Sul reaalsust ümber häälestada nii, et vanad hädad ja vana tervendus asendatakse Sinu uue reaalsuse poolt. See toob esile kohad Sinu elus, kus oled sõltuvuses või oma võitlemisse kinni jäänud. See näitab Sulle kätte kohad, kus Sa kangekaelselt klammerdud millessegi, mis Sulle haiget teeb, aga see ei ilmuta ennast löögiga vastu nägu – sest kui oled juba kannatamas, on viimane asi, mida vajad, selle eest peksasaamine. (…)”
Kanaldus on tehtud sügisel 2014.

***
“Võid märgata, et arenedes muutuvad Sinu hinnangud maailma kohta. Sa oled vähem karm ja Su arvamused näivad moonduvat aktsepteerimiseks. See võib Su isiksuse ummikusse ajada – sest suurimat jõudu saab ego kindlatesse vaatenurkadesse klammerdumisest. Võid leida end mõistmatus olukorras, meelevabas seisundis, loogiliselt segaduses, ent südames õnnelikumana, koguni nautimas neid vajuvaid liivasid oma jalge all. Tants kindlusetusega laseb võimalustel mitmekesistuda ja see on võrreldamatu varasema duaalse maailmapildiga. (…)”
Kanaldus on tehtud augustis 2014.

***
“Mida rohkem aega Sa veedad 9. dimensioonis, seda enam tunned end segaduses olevat, aga seda vähem Sa tegelikult üldse hoolid, et oled segaduses. (…) Ja kui miski Su elus ei tööta, leiad “ümbertee”, ilma et peaksid vajalikuks takistuse kaotamisega vaeva näha. (…)”
Kanaldus on tehtud oktoobris 2014.

***
“Sa mõjutad DNAd oma kavatsusega. Kavatsus paneb selle muutuma ja kõik. Sellepärast see ongi nii maagiline. Kui Sa tahad areneda, häälestub Su DNA järsku arenemisele, ilmuvad välja õiged õpetajad ja raamatud ning sõber ütleb just seda, mida Sul oli vaja teada. Kui see tase muutub stabiilseks ja Sa sead kavatsuse areneda veelgi, leiab Sinu DNA uue satelliidi, millele häälestuda ja mis on veel kõrgem, nii et Sa saad aina enam ja enam. Sinu kavatsus loob uue reaalsuse. Paljud inimesed arvavad, et uued energiad muudavad DNAd – see ei ole nii. Uued energiad, mis just nagu tulevad kusagilt, on alati olemas olnud. Sa oled rohkem looja, kui ise arvad. (…)”
Kanaldus on tehtud Stockholmis 2007.

***
“Meie edendame desorienteerumist. Tahame meelde tuletada: kui oma kõrgemaid kogemusi endale teadaolevatesse raamidesse paigutad, saad olema desorienteeritud. Sinu senine kogemus on rajatud piiratusele, nii et pead olema desorienteeritud selleks, et ümber orienteeritud saada. Me mõistame julgust, mida Sinu isiklik mina peab omama, läbides mõtete mustreid ning tundes kaotsiminekut. Me täname Sind ette ja samal ajal hoiatame Sind. (…)”
Kanaldus on tehtud novembris 2015.

***
”Dimensioonid avanevad. See osa Sinust, keda tunned, kogeb vaid 10% Sinu kõrgemat Mina. 90% avanevatest multidimensionaalsetest kingitustest saab Sinu multidimensionaalne Mina – mitte tema, kelle arvad end praegu olevat. Ühel päeval, mil teda kohtad, näed – ah niisuguseks olengi end vorminud kogu selle aja! (…)”
Kanaldus on tehtud detsembris 2015.

***
“Hoolitsemise aluseks on olla hoolitsetud. Armastamise aluseks on olla armastatud. Andmise aluseks on vastuvõtmine. Teenistus on palju rohkemat kui lihtsalt andmine. See on oma olemuse väljendamine ilma pingutuse, ilma igasuguse kaotuseta. Aga kui vaatame inimkonna viimase paari tuhande aasta seisukorda, näeme saamise-kaevude kuivetumist. Me soovime, et langetaksite vaheuksed, kõik oma vastupanu, kõhkluse ja sügava karmilise süütunde, et Sind ennast teenitakse. (…) Kui Sa ei suuda olla rahuolekus, ei suuda Sa ka vastu võtta. (…)”
Kanaldus on tehtud detsembris 2016.

***
“Kui Sa oled õigesti selles, kes oled, on kõik Su teed õiged ja kõik Su saatused on võrratud. Ettemääratust ei ole olemas. (…)”

***
“Nii kaua kui tunned, et Meistrid on miskit moodi rohkem oskuslikud kui Sina, ei astu Sa kunagi nende sekka. On aeg mängida neidsamu mänge, mängida Meistrite teenistusplatsil. See arendab Sinu võimeid, Sinu valgust ja Sinu väge. (…)”