“KEHA JA HING KUI TERVIK – tervendav ja avardav ühendus SoulBodyFusion”

MARK*ilt kanaldatud vastused:

– Kuidas mõjutada DNA häälestamist?
“Sa mõjutad seda oma kavatsusega. Kavatsus paneb selle muutuma ja see on kõik. Sellepärast see ongi nii maagiline. Sinu kavatsus keskendub DNA vastuvõtvatele omadustele. Kui Sa tahad areneda, häälestub Su DNA järsku arenemisele, ilmuvad välja õiged õpetajad ja õiged raamatud ning Su sõber ütleb just seda, mida Sul oli vaja teada. Kui see tase muutub stabiilseks ja Sa sead kavatsuse areneda veelgi, leiab Sinu DNA uue satelliidi, millega häälestuda ja mis on veel kõrgem, nii et Sa saad aina enam ja enam. Sinu kavatsus loob lõputute võimaluste seas uue reaalsuse. DNA on Sinu reaalsuse loomisel väga oluline ja see teeb seda Sinu kavatsusele reageerides. Paljud inimesed arvavad, et uued energiad muudavad DNAd. See ei ole nii. Uued energiad, mis just nagu tulevad kusagilt, on alati olemas olnud.  Lihtsalt Sinu kavatsus võimaldab alles nüüd Sinu DNA-l nendele energiatele keskenduda. Sa oled rohkem looja, kui ise arvad, ja Sinu DNA loob kavatsuse abil.”

– Kuidas on minu hing seotud üldise teadvusega?
“Hing on teadvuse voolav haru. Sinu hinge ja kellegi teise, Maa hinge, maailma hinge või galaktika hinge vahel ei ole kindlaid piire. On ainult ühtlane teadvuse väli. Ent suhtlemise eesmärgil määrame eraldusjooned, mida nimetame hingeks.”

– Kuidas ma saan aru, et ma arenen ja muudan meie planeedil midagi?
“Vahel, kui oled maailmale sügava jälje jätnud või kõige rohkem arenenud, tajud Sa ise seda kõige vähem. Seda sellepärast, et Sa arened ajaliste piirideta. Arenedes avardad Sa oma maailma. Kui keegi teist on sõitnud kuumaõhupalliga, siis selle juures on kõige vapustavam osa vaikus. Kuna Sind kannab tuul, ei tunne ega kuule Sa tuule vastupanu. Kui Sa ei näeks Maad ja maamärke, ei saaks Sa arugi, et liigud. Vahel on Sinu mõju nii sügav, et Sina oledki kuumaõhupall ja tuul.”

– Kuidas mu mõtted mind piiravad?
“Lase oma kogemusel mõtlemist juhtida, mitte ära luba mõtetel kogemusi piirata. Sinu mõtlemine on anum, mis peab laienema. Kogemusi usaldades hakkad Sa otsima erinevaid kogemusi ja lased neil oma mõtlemist suunata.
Mõtlemine ei ole nii suurepärane asi, kui väidetakse, ehkki see on loonud kultuuri, mis Sul praegu olemas on. Mõtlemise ja tõelise tarkuse vastuvõtmise tasakaalu  puudumine võib selle kultuuri hävitada. Mõtlemine on ülima kahesuse eelkäija, kuna olemas on mõtleja ja mõte, nii et neid on alati kaks. Mõtlemisest kõrgemal olevad dimensioonid on seotud universaalse tarkusega. Tarkus ei ole asi, tarkus on osa üldisest olemisest, osa samast kangast nagu Sinagi. Terviklikkus on tarkuse mudeli aluseks, aga mõttemudel tekitab ülimat kahesust. See ei ole halb. See tagab ellujäämise. Pärast ellujäämist kutsutakse Sind järgmisele evolutsioonilise arengu tasemele, mis on õilmitsev, spirituaalne valgustatus, seotus ilma vastuoluta.”

– Mulle tundub, et ma olen leebem ja lihvitum. Mis toimub?
“Sulle on antud võti, et avada järgmine uks. Sõltub Sinust endast, kui kaugele Sa lähed. Sinu energia on pehmem ja stabiilsem. Sul on raske vanal moel emotsionaalselt üles-alla kõikuda, sest Sa ei vaja enam taastumiseks sellist ulatust. Sa tunned suuremat kohalolekut ja tarkust. Sa oled rahulikum ega otsi konflikte. Leebus, pehmus, lahkus ja enesega rahulolu muutuvad Sinu jaoks tavaliseks. See peegeldub maailmale ja aitab siluda asju, mida on võimalik muuta, ja tõukab eemale need asjad, mis ei lase end siluda. Maailm saab tõelisemaks, on rohkem truu oma olemusele ega vaja enda tõestamist võimu ja draama abil. Mitmes mõttes on see üleminek maskuliinselt feminiinsele – kõvalt pehmele.”

– Ma tunnen, et minu füüsise keskmes toimub midagi. Mis see on?
“Sinu füüsise osad elavnevad, neil on rohkem jõudu ja energiat. See tähendab, et need veedavad rohkem aega kvant-universumis. Sinu füüsise kvant-aspekti ei saa mõõta, aga Sa tunnetad seda suurema erksusena.  Enamasti võtavad inimesed terviklikkuse tunde vastu või kannavad üle, näiteks: “Oh, ma suplesin terviklikkuses.“  Sa peaksid terviklikkust välja andma, et see ei oleks midagi, mida sa saad, vaid midagi, mis lähtub sinust kui põhjus. Terviklikkus sünnib ja võimendub Sinu inimlikkuse kaudu. Sa muutud multidimensioonilisemaks – rohkem kvandiks – ja samal ajal tugevamaks indiviidiks. Võiks öelda kvant-indiviidiks. Kui Sa oled tervikuga taas ühendatud, saad Sa olla võimas ja terviklik indiviid. Sa ei ole enam katki.”

– Vahel olen ma väga väsinud ja jaksan vaevu midagi teha. Kas see on osa muutustest, mis Maa peal toimuvad?
“Sa oled spirituaalne muutuja. Sa oled kõrgemate sageduste aktiivne kohaletooja. Sa tood allapoole kõrgemate dimensioonide sagedusi, et neile pääseksid ligi ka teised. Sa avad uksi, et ülejäänud inimkond saaks kasu Sinu soovist avastada. Kui Sa ennast ei lae, siis su aku tühjeneb. Sa laed ennast oma hingega ühendust saades, ühendades oma hinge grupiga, ühendades seda sellega, mis valmistab Sulle rõõmu. See pole alati spirituaalne. Kui Sulle meeldib kokandus, siis laeb Sind maitsva toidu valmistamine. Kui Sa saad ühendust sellega, mis Sind laeb, isegi kui see kestab vaid mõne minuti, avastad, et väsimusest on võimalik üsna kiiresti jagu saada.”

– Milline on galaktilises mõttes perspektiiv praegusele ajastule?
“Galaktilisest seisukohast muutuvad inimkond ja Maa integreeritumaks. Kui Sina avaned, voogab inimkonda suur hulk võimalusi, tarkust, väge, jõudu ja imesid. See areng on astmeliselt suurenev ja seda toetatakse terves galaktikas. Inimkonna eksperiment on end üksikisikuna nägeva liigi spirituaalne avanemine. Paljud teised üksikuna tegutsevad intelligentsed liigid näevad end kui kollektiivi. Inimesed tegutsevad ja näevad end üksikisikuna, aga ei saa õieti kollektiivist aru. Kollektiivse teadvuse tungimine inimkonna individualistlikku suhtumisse pakub tervele galaktikale tohutuid võimalusi. See avab uksi ehk aja lõimumisi, mis vahetavad vastastikku energia ja tarkuse kiirust, kui Sa ühined erinevate teadmiste tasemetega. Inimkonna operatsioonisüsteemi nii-öelda uuendatakse – eemale polaarsusest ja konkurentsist üksolemisse ja heldekäelisusse. See muutus ei sõltu ajast. See on dimensiooniline muutus. Esimene samm on saada ühendus oma kehaga.”

– Kuidas saada hakkama kõigi nende muutustega?
“Praegune aeg on mitmetähenduslik. Sa õpid surfama hämmingu lainetel. Tulevik ei muutu kindlamaks, Sinust saab lihtsalt parem surfar. Kindlus ja etteaimatavus on lineaarse maailma aspektid. Multidimensioonilises maailmas eksisteerivad võimatud asjad, imed ja seletamatus. See pole mõnus, aga kindlasti võib see olla mõnus. See mõnus on aga teistmoodi, see on seotud lõputu tarkusega, mitte selle mugavusega, mis tuleb ettemääratud ja piiritletud keskkonnast. Nüüd on aeg muuta otsitava mugavuse olemust: otsides mugavust avamerelt, mitte turvalisest sadamast. Mered kutsuvad Sind, avarus kutsub Sind edasi tulema. Sa oled loodud ebakindluseks. Kui Sa oled loodud ebakindluseks, otsid Sa seda, sest ebakindlus tekitab võimalusi. Paljud inimesed paluvad jumalalt kergemat elu, millega nad hakkama saaksid. Miks mitte paluda, et Sa saaksid kergemalt hakkama enamaga?”

Allikas: Jonette Crowley “KEHA JA HING KUI TERVIK – tervendav ja avardav ühendus Soul Body Fusion” (Pegasus 2014).

* MARK on kosmiline vaimne teejuht, kelle soovitusel lisandus hinge ja keha ühendamise protsessile kaubamärk ja sellest sai Soul Body Fusion®.