TIENS preparaadid

ANTILIPIIDNE TEE

Korporatsioon TIENS antilipiidne tee ühendab õnnestunult sajanditevanuse Hiina teejoomiskultuuri ja kaasaegsed saavutused fütoteraapia ja toitumise alal.
Peamised komponendid:
6 liiki rohelist teed – 17%
kassiaseemned – 17%
paljuõielise kirburohu juur – 17%
viielehelise hüposteemia (Gynostemma pentofüllium) lehed – 26%
lootoselehed – 26%

Tänapäeval on teadlased hakanud täpsemalt uurima rohelise tee mõju ja on avastanud hulgaliselt väga erinevaid koostisosi, mistõttu antud jook on inimese organismile väga kasulik. Lisaks sellele, et roheline tee sisaldab tugevaid antioksüdante, eraldati sellest eriline koostisosa, mida siiani ei teatud. Nimetatud koostisosa mõjul hävivad kasvajarakud, justkui programmeerides vähirakud enesehävitamisele. Kuni selle avastuseni oli teada, et roheline tee võib olla efektiivseks vahendiks maovähi profülaktikas.
Hüposteemia saponiinid (mitte vähem kui 8,5mg 100g tees) koos teiste komponentidega soodustavad vereseerumi kolesteroolitaseme alandamist ja selle väljaviimist organismist.

Tee toimib kolmes suunas:
– puhastab veresooni
– puhastab rakke
– puhastab soolestikku

Toote põhilised iseärasused:
– Hiinas nimetatakse teed “veresoonte puhastajaks”, kuna see on suurepärane looduslik vahend südameveresoonkonna haiguste profülaktikaks ja raviks (rasketel juhtudel koos teiste ravimitega) selliste diagnooside puhul nagu ateroskleroos (arterite skleroos), pärgarterite skleroos, hüpertoonia, südame isheemiatõbi jt.
– Mõjub organismile toniseerivalt, aktiveerib seedimist ja rasvade ainevahetust, viib välja kolesterooli veresoonte seintest. Kasutada kehakaalu alandavates programmides ainevahetuse parandamiseks.
– Parandab mao-seedetrakti, põrna ja maksa funktsioone. Vajalik tarbida kroonilise kõhukinnisuse korral. Kasutatakse profülaktilise ja täiendava vahendina maksatsirroosi ja sooltevähi, samuti mao, eesnäärme, lümfisüsteemi ja naha onkoloogiliste haiguste puhul.
– Parandab nägemist ja und, alandab närvipingeid stressi korral, suure vaimse ja füüsilise koormuse ajal. Värskendab pead ja annab jõudu kroonilise väsimuse korral.
– Alandab efektiivselt palavikku viirusliku gripi ja angiini kõrge temperatuuri puhul.
– Tõhus antioksüdant, viib organismist välja toksilised ühendid, aitab toidumürgituse ning teiste mürgistuste korral, sh võtab kiirelt ära pohmelli nähud. Kasutatakse detoksperioodil alkoholismi ja narkomaania ravis.
– Kasutada ökoloogiliselt ebatervislikes tingimustes töötamise ja elamise korral.

Vastunäidustused:
Ei soovitata alla 12aastastele lastele, rasedatele ja rinnaga toitmisel.

Pakend:
Karbis on 40 ühekordselt kasutatavat teepakki (1,5 g).

Valimistamine:
1 liitri keedetud vee kohta 1 pk teed.  Lasta tõmmata 10 min. Juua lonkshaaval ilma suhkru vm lisamiseta.
Juua soovitatavalt kella 11-13 ja/või 15-19 vahel, vähemalt 1 h peale või 1 h enne sööki.
NB! Kasutatud teepaki sisust saab suurepärase nahakoorija!