Vaimustav seanss vaimuga

Vaimustav seanss (vaimu ja keha ühendus ehk SoulBodyFusion), mis võimaldab rakkude DNA magnetiseerumise kaudu inimese vaimuenergial kehaga püsivalt ühenduda. Seansi käivitab praktik, kuid protsessi juhib ja tulemuse eest hoolitseb inimese taassündiv vaim. Sellest tuleneb ka seansi nimetus: vaimustav seanss vaimuga.

SoulBodyFusion (SBF) on naiselik ehk seestpoolt väljapoole meetod, mis väestab keha ja meelt. Vaimu ja keha ühendamisel saavad olla ainult konstruktiivsed mõjud, sest inimese vaim on tema parim sõber. Nii nagu me ei saa sõita autoga, mille küljes ei ole rooli, nii ei saa ka inimese keha ega meel toimida adekvaatselt, kui tema vaim on kehast lahti ühendatud. DNA on võti, mille kaudu taastub inimese algne seadistus. SBF on protsess, mis täiendab vaimustavat seanssi mediaatoriga ja loob väga tähtsa sideme maise keha ja taassündiva vaimu vahel.

Naiseliku meetodina on SBF sobilik praktiliselt igaühele, mida ei saa ütelda mediaatoriga toimuva vaimustava seansi kohta. Viimane on ühekordne ja muudatuste poolest radikaalsem. Vaimustav seanss vaimuga järgib inimese arengut leebel moel ja seda saab korrata järjepidevalt.

Mari on rahvusvahelise litsentsiga SoulBodyFusion’i kursuste õpetaja (2017) ja Marian SBF sertifitseeritud praktik (2018).

Kestus: kuni 1h koos konsultatsiooniga. Seda seanssi on hea läbida vähemalt kolm korda, et protsessid aktiveeruksid täielikult, kinnistuksid ja saaksid sisse korraliku hoo. Esimest korda võiks SBFi soovituslikult kogeda koos meiega, mis tekitab suurema energiavorteksi ja loob eneseusaldust. Edaspidi saad seanssi teha ka iseseisvalt, millal iganes soovid.

Tasu: 30€/seanss

Kontakt: info@vaimustav.ee

Vaimustav seanss. Marian Nummert. Vaimustav.ee