Energiatreening

Toimub: praegusel ajal veebi teel iseseisvalt treenimiseks – harjutuste programmi tabel valmib peatselt.
Hetkel saab harjutustikku vaadata siit.
Sihtrühm: iga tasemega meestele, naistele kui ka noortele alates 16. a
Kuutasu: 12 €
Registreerumine ja individuaalne nõu: mari @ vaimustav.ee või 58 161 279

Mis on ENERGIATREENING?
Energiatreening on KehaMeeleKoolis loodud kompleksne isikliku energia taastamise ja energiamaailmaga tutvumise tund, mille füüsiline harjutustik pärineb korea kaasajastatud joogastiilist Dahn Hak (tõlkes ‘Energia Teadus’). Dahn jooga põhineb omakorda iidsel terviseliikumisel Shin Sun Do, mis tähendab ‘Püha Inimese Tee’ või ‘Inimese Püha Tee’.

Mida tunnis teeme?
– Liikuva taotantsulise treeningu käigus töödeldakse kõiki energiameridiaane, liigeseid ja väikelihaseid ning aktiveeritakse peenveresoonestiku (kapillaaride) tegevus dünaamilisel, lihtsal ja ülimalt efektiivsel moel.
– Tunni jooksul toimub keha energiate puhastumine, kogumine ja suunamine.
– Hingamisharjutused on põimitud sujuvalt liikumiste sisse.
– Suureks energiate mõjutajaks on ka aju hingamine, mille tagavad väga kiired ja mõtteprotsessi peatavad koordinatsioonid.
– Kõige väljakutserohkemad on tavaliselt tunni lõpu poole tehtavad staatilised kogumisharjutused.

NB! Oma energiataseme tõusu võib tunda juba peale esimest treeningkorda.

<>

Mari: “Olen energiatreeningu loomisel kasutanud ka oma oskusi tantsupedagoogi ametist, kuid põhiliselt ikka USAs 6 aasta vältel erinevates keskustes omandatud korealiku Dahn Yoga praktiku ja assistendi elust. Mind köitis kohe Dahn joogastiili liikuvus, lihtsus ja toime – energiatreeningu tegin sobivaks euroopalikule kehaehitusele ja iseenda loovale natuurile, mis tahab olla mitmetahuline, värske ning kerge.
Harjutustikus on rohkem kui 100 energiaharjutust, mida kombineerin ja arendan tundide käigus. Mul on võime “lugeda” inimeste pealt, mida nad vajavad, ja koduski saan intuitiivselt informatsiooni uute sobilike harjutuste kohta. Loomulikult jagan tunnis oma teisigi andeid ja teadmisi energiatöö vallas, mis on minu elujoont suunanud juba lapsepõlvest saadik.”

Energiatreening pargis. Erakogu.