Energiatreening

Tartu Bindustuudio
Rüütli 4, II korrus, uksekood 2
Registreerumine: mari @ vaimustav.ee või 58 161 279.

ENERGIATREENING ALGAJATELE ON HETKE SEISUGA ÜHENDATUD EDASIJÕUDNUTE TREENINGUGA.
KOHAD ON TÄITUNUD! Huvilised saavad tellida individuaalse koolituse.

Energiatreening on KehaMeeleKoolis loodud kompleksne isikliku energia taastamise ja energiamaailmaga tutvumise tund, mille füüsiline harjutustik pärineb korea kaasajastatud joogastiilist Dahn Hak (tõlkes ‘Energia Teadus’). Dahn jooga põhineb omakorda iidsel terviseliikumisel Shin Sun Do, mis tähendab ‘Püha Inimese Tee’ või ‘Inimese Püha Tee’.

– Taotantsulise treeningu käigus töödeldakse kõiki energiameridiaane, liigeseid ja väikelihaseid ning aktiveeritakse peenveresoonestiku (kapillaaride) tegevus dünaamilisel, lihtsal ja ülimalt efektiivsel moel.
– Tunni jooksul toimub keha energiate puhastumine, kogumine ja suunamine.
– Hingamisharjutused on põimitud sujuvalt liikumiste sisse.
– Suureks energiate mõjutajaks on ka aju hingamine, mille tagavad väga kiired ja mõtteprotsessi peatavad koordinatsioonid.
– Kõige väljakutserohkemad on tavaliselt tunni lõpu poole tehtavad staatilised kogumisharjutused.
– Oma energiataseme tõusu võib tunda juba peale esimest treeningkorda.

Energiatreening sobib proovimiseks nii meestele, naistele kui ka noortele alates 16. eluaastast.

<>

E kell 20-21.30
EDASIJÕUDNUD (auratransformeerunud)
Tasu: 10 €

Edasijõudnute energiatreeningusse on oodatud need, kes on pühendunud natuke enamale kui oma keha turgutamisele. Energeetiline töö eeldab sisulist kohalolekut ja huvisid, mis viivad kaugemale materiaalsest eksistentsist. Seejuures on oluline, et osaleja oleks oma kehaga heas kontaktis ning ei tegeleks esmatasandi tegevustega nagu enese kaitsmine või kehtestamine. Seetõttu on eelnevalt vajalik auratransformeerumine.

Edasijõudnute treening kaasab algajatest suuremal määral meelt, millele esitatakse väljakutseid vastupidavuse näol. Meeleseisundi tähtsus energiate suunamisel on põhiline komponent sooritustel. Tunnis tegeleme ka koodide ja nende avamisega, rakendades kõiki meis hetkel olemasolevaid ja toimivaid teadmisi. Selles tunnis on fookuses kvantenergia, mis vajab rohkem elektromagnetismi rakendumist, kui seda teeb füüsilise algtasandi bioenergia.

<>

Mari: Olen energiatreeningu loomisel kasutanud ka oma oskusi tantsupedagoogi ametist, kuid põhiliselt ikka USAs 6 aasta vältel erinevates keskustes omandatud korealiku Dahn Yoga praktiku ja assistendi elust. Mind köitis kohe Dahn joogastiili liikuvus, lihtsus ja toime – energiatreeningu tegin sobivaks euroopalikule kehaehitusele ja iseenda loovale natuurile, mis tahab olla mitmetahuline, värske ning kerge. Harjutustikus on rohkem kui 100 energiaharjutust, mida kombineerin ja arendan tundide käigus. Mul on võime “lugeda” inimeste pealt, mida nad vajavad, ja koduski saan intuitiivselt informatsiooni uute sobilike harjutuste kohta.
Loomulikult jagan tunnis oma teisigi andeid ja teadmisi energiatöö vallas, mis on minu elujoont suunanud juba lapsepõlvest saadik.

Energiatreening pargis. Erakogu.