Vaimustavad teenused

Vaimustavate teenuste all peame silmas isiklikke, paari- ja grupinõustamisi, samuti konkreetseid vaimustavaid seansse, mille sihiks on inimese isikliku vaimuenergia ühendamine maise kehaga. Seeläbi on inimesena lihtsam elada, tunda joondust iseenda olemuse ning selle elulise väljendusega.

Vaimustumine on protsess, igaüks liigub sel rajal oma valitud kiiruse ning rütmiga. Meie, vaimustujad, saame sellel teekonnal olla käivitajateks, magnetiseerijateks ja kogemuse jagajateks.

Millest alustada ja kuidas edasi liikuda? Pakume alljärgnevalt välja mõned valikud:

Konsultatsioon tähendab 0,5 h kohtumist kohvikus vm neutraalsel pinnal, mille käigus hindame ja analüüsime inimese füüsilist, mentaalset ja energeetilist seisundit, mis on baasiks edasisele võimalikule koostööle. Konsultatsioon on kindlasti vajalik inimestele, kellega me ei ole varasemalt kohtunud.
Konsultatsiooni tasu: 25€

Nõustamine tähendab 1,5-2 h kohtumist meie ruumides. Tegemist on energeetilise kriisiabiga, mille käigus inimene saab oma energiaid tasakaalustada parimal võimalikul moel. Samal ajal nõustame võimalike eluvalikute osas, mis võiksid inimest antud hetkel kõige enam aidata.
Individuaalse nõustamise tasu: 80€

Vaimustav seanss on üldnimetus konkreetsetele ja praktilistele seanssidele, mille sihiks on keha vaimustumise ja vaimu kehastumise toetamine. Oleme enda jaoks välja selekteerinud meetodid, mis vastavalt inimese valmisolekule ja taotlusele toovad kaasa reaalse muudatuse:

  1. Aura ja keha kristalliseerimine
    Kestus: 3-4 h. Ainukordne seanss elus, millele võib hiljem lisada ühe tasakaalustava seansi.
    Tasu: põhiseanss 220€ (Tartus), 250€ (väljaspool Tartut); tasakaalustus 100€
  2. Vaimu ja keha ühendus
    Kestus: 0,5 h. Seda seanssi on hea läbida vähemalt kolm korda, et protsessid aktiveeruksid täielikult, kinnistuksid ja saaksid sisse korraliku hoo.
    Tasu: 30€

Kui Sind miski kõnetab, siis võta ühendust:

info @ vaimustav.ee
+372 52 60 906

+372 58 161 279

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave