Kummardustreening

Kummardustreening (bowing) on plaanis annetusliku, vahel ka heategevusliku treeningtunnina, mida teeme maratonvormis, s.t pikema aja vältel, näiteks 2 h või pool päeva. See toimub, kui Bindustuudio saal on vaba.

Kummardustreeningust teavitame Bindu ja Vaimustava FB ning meie Blogi ja lehe uudistelisti kaudu.

Registreerumine on soovituslik.
Selga sobivad tavalised trenniriided.

Mis on KUMMARDUSTREENING?
Kummardustreening on energiatreeningu osa – üks dünaamilistest kompleksharjutustest, mille mõju on igakülgne ja
mitmetasandiline.

Seda liikumist on kasutatud ja kasutatakse tänapäevani idamaades eri vormides Inimese energiate ühendamiseks Maa ja Taevaga nende sõnade kõige suuremas, sügavamas ja laiemas tähenduses. Kummardusi tehakse igapäevase elu käigus, nendega läbitakse palverännakute teid, sooritatakse palveid ning viiakse läbi riitusi jumalike pälvimuste saamiseks.

Läänekultuuri inimese jaoks on kummardustreeningul pigem keha säilituslik ja/või isikliku energiatöö väärtus. Keha sirutub toetuspinnalt nii kõrgeks kui saab, liiguvad kõik liigesed ning nendest vabanevad energiablokeeringud. Siseorganid saavad masseeritud, vereringe aktiveeritud, lümf õigesti jooksma, ülemise ja alumise keha- ning vasaku ja parema ajupoole energiad ühtlustuvad. Bioväli puhastub ja energia maandub, tekitades rahustava keskendunud olemise. Hingamine muutub sügavamaks, tasakaal läheb paremaks. Inimese energia, keha ja meel saavad koos toimimise kogemuse. Tundlikumad inimesed hakkavad kummardustreeningu ajal saama sisetunde selginemisel sõnumeid südamesse peitunud küsimuste ja vastuste kohta jne.

Kummardustreeningut võib ja saab teha ka iseseisvalt oma valitud ajal ja ruumis.
Sellel on olemas variatsioonid kergemaks ja raskemaks treeninguks, aga igaüks valib omale alati sobiva stiili ja rütmi. Kummardustreening võib olla väga väljakutseterohke, kui seda sooritada kiiremas tempos pika aja vältel. Aeg-luubis liikumisel on samuti oma keerukus – nimelt tasakaalu hoidmine enne ja peale kükkasendit. Variante teemegi läbi, et oskaksid välja valida endale sobiva kummarduse.